Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves lány, hogy szőrtelenít...

12 éves lány, hogy szőrtelenítsen?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és a lábamat már 1 éve borotválom, de az intim területet még nem. De mostmár nagyon zavar ott a szőr, mert kilátszik a bugyiból és a bikiniből. Mit ajánlottok mivel, hogyan, és mennyire szedjem le a szőrt.

köszi



2015. jún. 20. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
boródva xD 17/F
2015. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Amivel szeretnéd és annyira amennyire szeretnéd. Teljesen fölösleges bármit is ajánlgatni, hisz mindenkinek más a kényelmes, más bír a bőre és más fazon jön be.

Kezdetnek szerintem jó lesz a borotva, hiszen a lábad is bírta. Elég lesz csak a bikinivonaladat szőrteleníteni, hisz 12 évesen a bugyidba rajtad kívül nem lát senki. Viszont javaslom, hogy ha mostanában strandra mennétek, akkor előtte legalább 1 héttel borotváld le a bikinivonaladat, hogy lásd nem-e pattog ki tőle. Csúnyán néznek ki a friss szőrtüszőgyulladások a strandon. Elégérzékeny terület, így benne van a pakliban. Ha mégsem bírná a bőröd akkor valami weet szőrtelenítő krémmel és társaival próbálkozz. Nekem 12 évesen csak ezt bírta a bőröm még a lábamon is.

2015. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Sehogyan. Nem kell a divat után menni és tönkre tenni a bőrödet.
2015. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

"Sehogyan. Nem kell a divat után menni és tönkre tenni a bőrödet."


De ha szőrösödik akkor ne úgy menjen már fürdőbe, hogy kikandikál. Az eléggé igénytelen. Tudom milyen mert én is ilyen idősen kezdtem, és eléggé nehéz volt megszoknom,az egész egy hosszú procedúra. Én borotválni szoktam a bikini vonalam, és szerintem vágd le a szört, ahol kilóg a bugyiból.

2015. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bikini vonalnál is borotváld és kész. A többit ne mert nagyon kellemetlen lenne...
2015. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!