Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik még mindig a hajam?

Miért törik még mindig a hajam?

Figyelt kérdés

1 éve a fodrász ki szőkítette a teljesen egészséges gyönyörű hosszú hajamat, utána teljesen letört és nagyon száraz lett és egy ideig nem is foglalkoztam vele, aztán elkezdtem használni rá minden féle drága hajpakolót, olajat, vitamint és csinált nekem a fodrászt keratinos hajszerkezet javítást és vágott is belőle ami hatásos is volt és újra gyönyörű lett a hajam de sajnos ez csak 1 hétig tartott nem beszélve az áráról, de ugyanúgy kezd feltörni és száraz :/

Mitől lehet ez? Esetleg valami ötlet hogy mi segítene rajta?


2022. aug. 31. 02:07
 1/4 A kérdező kommentje:
és azt még elfelejtettem hogy ugye én vasalom is emellett a hajamat, egy ideje már gőzölős hajvasalóval ami a fodrász szerint egyáltalán nem roncsolja a hajat
2022. aug. 31. 02:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy állat szakértők erre tudnának válaszolni!

A szőkítés nincs roncsolás nélkül, nincs az a csodaszer ami a nem létező hajszerkezeted vissza tudja építeni. A hidrogén-peroxid szétmarja a hajat, minél erősebb, annál jobban. A vágás a megoldás, de csak akkor ha az összes sérült rész eltűnik, hosszú hajnál évek kérdése.

A hajvasalód lehet, hogy nem roncsol, de szárítja a hajat, tehát még felerősíti a problémát.

2022. aug. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne vasald. Utánfestéskor pedig csak alacsonyabb fokozatú szőkítő festéket használj, tartsd be a használati utasítást, először csak a hajtövekre kend, és ne hagyd rajta az ajánlottnál hosszabban.
2022. aug. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs úgy látom nem jó helyre írtam :s
2022. szept. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!