Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik ennyire a hajam...

Miért törik ennyire a hajam ha mindig ápolom?

Figyelt kérdés
Az a gondolom,hogy nagyon törik a hajam...nem vasalom,nem göndörítem,ritkán kötöm össze akkor se erősen..Használok balzsamot, otthoni hajpakolást,langyos vízzel öblítem le, nem vakarom körömmel szóval nagyon oda figyelek rá mégis nagyon törik :/ elég hosszú a hajam de szeretném tovább növeszteni..mostanában azt veszem észre,hogy vágás után jobban törik.. (kb 1,5-2havonta vágatom)A táplálkozásra is oda figyelek..bármit vettem a hajamra eddig nem használt...volt valaki ilyen helyzetben?mit lehet tenni? :/

2014. márc. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Belsőleg is tápláld a hajad. DM-ben kapható olcsó sajátmárkás hajvitamin, nagyon szép lesz tőle a haj és gyorsabban is nő.
2014. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad az elég hosszú?

Ha valamihez állandóan súrlódik (pl.: váll) attól is jobban törhet.

Illetve: az összekötés nem feltétlen káros, sőt. Ha befonod az a legkímélőbb.

2014. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt,hogy hosszú úgy értem,hogy kicsivel tovább mint hátközép.. amikor befontam (lazán) sokal jobban tört.. :/ az összekötés alatt mit értesz? Lófarok vagy konty ? (persze gondolom lazán)
2014. márc. 27. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor havonta jártam fodrászhoz, állandóan tört a hajam, nem akart megnőni. Fogtam magam, és nem mentem. Minden hajmosás előtt ricinus olajos tojássárgájás olíva olajos mézes kókuszzsíros pakolást teszek rá, nagyon természetes samponnal mosom (alterra, vagy most kaptam egyet angliából), balzsam helyett almaecettel öblítem át, és szárítás közben amikor félszáraz, bekenem hajvégápolóval, aztán mikor teljesen száraz, akkor megint. Hetente egyszer vasalom ki maximum, akkor is teszek rá hővédő hajformázót - attól picit gyorsabban zsírosodik viszont nem szárad ki. A kókuszzsír egyébként egy csoda, komolyan mondom, hihetetlen amit művel a hajammal. :)
2016. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!