Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél jobban ápolom, annál jobban törik a hajam?

Figyelt kérdés
használok balzsamot,pakolást.hajmosás után mindig langyos vízzel leöblítem.csak elöl a rövidebb tincseket vasalom,ahol bezzeg nem törik,csak hátul a hosszú részek,amiket nem vasalok.hajszárításkor is csak a hajtőnél szárítom,a tincseket hagyom magától száradni.semmilyen hajformázót nem használok.szóval minden utasítást betartok,de pont az ellentétét érem el vele...
2011. ápr. 5. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a hajad?
2011. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, pont így vagyok vele.. ahol szét vasalom ott tökéletes, nincs megtörve, de ahol örzöm védem ott törik..
2011. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hátul a lapocka elejéig érő
2011. ápr. 5. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az a hossz, amikor ha hátraveted a hajad, nem marad ott, hanem előreesik, a lehető legrosszabb a hajnak. Nekem is vannak rövidebb tincseim elöl, azok tropára vannak menve, míg a hosszabb résznek semmi baja szinte. Ahogy átveted a válladon, ráteszed a táskád pántját, stb. könnyen sérül. Aztán számold meg egy nap hány ilyen eset van. :S Nem is gondolnád. :D

Szóval vagy kösd össze amíg hosszú nem lesz, vagy vágasd rövidebbre, igazából jobbat nem tudok mondani. xD Bár a hosszú haj alapból könnyebben törik ugye, szóval azért vágasd is, és ne várd, hogy valaha is lesz olyan, hogy egy töredezett szál nem lesz. :S

2011. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pedig erre is nagyon figyelek,hogy mikor felveszem a kabátom azonnal 'kihúzom'belőle a hajam,és a táska pántja alá se eresztem :D a vágással meg az a baj,hogy hiába kéne legalább 10centit levágni,teljesen felesleges,mert pár hét után újra törik bármi jót teszek...
2011. ápr. 5. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Fodrász nem javasolt semmit? Am ez a hajbecsipéses akármi hülyeség...ennyire nem vagyunk azért kényesek mi emberek!jó tény,h van benne vmi,de akkor ennyi erőből álljunk vitrin mögött mozdulatlan.

Esetleg próbáld ki a szilikonos hajvégápolót.900-1000ft az ára.én sparba szoktam látni.

2011. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy pár héttel a vágás után újra törik. Milyen gyakran vágatod? 2 havonta kellene vágni. A végét szoktad samponozni? Attól is törhet, vagy a műanyag hajkefétől, ilyesmi. Ha mindig ki van bontva, az sem tesz jót neki, sokkal hamarabb elhasználódik.
2011. ápr. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!