Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nehezen kezelhető göndör haj,...

Nehezen kezelhető göndör haj, folyamatosan törik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok mindent kipróbáltam ... ricinus olaj, olivaolaj pakolás, tojás, revalit kapszula de semmi sem segít. Mit javasoltok?
2014. márc. 2. 12:18
 1/2 A kérdező kommentje:
revalid*
2014. márc. 2. 12:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám. Először is vágasd le a töredezett hajvégeket. Utána vegyél egy hajerősítő sampont-nekem a l'oreal elseve anti-breakage sampon volt a legjobb. Vegyél javégáboló olajat( picit drága, de megéri) én az avonnak a marokkói hajolaját használom(hajvégekre).hord copfban vagy a fejed tetején a hajad így nem törik annyira. Én most a swarzkopf essence omega repair sampon+balzsamot használom és ezek is elég jók,de a l'oreal os a legjobb :)
2014. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!