Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van a vállam és a felkaro...

Tele van a vállam és a felkarom sebekkel és hegekkel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kényszeresen kapargatom,nem bírok leállni. Mindenki előtt rejtegetem,kb.2 hete nem volt rajtam póló/trikó.

Próbáltam kezelni,kenegettem revox hidratálóval,bepanthennel,sudocremmel,körömvirág krémmel,teafaolajjal,aloe verával.Egyiknek sem volt különösebb hatása.

Az a mégnagyobb probléma,hogy gerincferdülés miatt gyógytornászhoz kell járnom és úszni nemsokára. Kéne valami,ami gyorsan eltünteti őket. valami kezelési módszer, vagy ötlet hogyan szokjak le róla.tanács, valami....

Nem szeretném,hogy bárki meglássa,jövő nyáron meg szép nyarat szeretnék.

lehet mondani,hogy csak siránkozok és alig teszek érte valamit, mert ez igaz.de akarok! és mindent lehet csak akarni kell...egyszer és utoljára neki akarok állni rendsen és véget vetni az egésznek.Szakember segítsége nélkül.

helyesírási hibákért elnézést, sietősen kellett írnom.

Köszönöm!



2022. aug. 28. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Próbáld ki a bio oilt és testápolózd rendesen, viszont nem akarlak elkeseriteni, de nekem a 10 évesen szerzett elkapart szúnyogcsípés nyoma mai napig megmaradt, szóval ha úgy kikaparod semmi nem tünetei azt el, csak valami kozmetikai/esztétikai kezelés.

Egyébként nem kell ezeket szégyellned, ha megkérdezi valaki mondasz neki annyit hogy véletlenül lehorzsoltad, de a legtöbb ember meg se kérdezi.

Viszont járj el pszichológushoz, mert nyilván lelki ok miatt csinálod ezt, és ha azt nem oldod meg erről se nagyon szoksz le, miért nem akarsz szakemberhez menni?

2022. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A szüleim szerint csak nincsen akarat erőm, kiabálnak velem. Nem hiszik, hogy pszichés vagy szorongás. Én nem tudom... Félek (tudom irtó gyerekes), hogy egy szakember lehordana. Tudom butaság. Meg nem szeretném hogy különösebben kitudódna a rokonságban, hogy 'atyaég kattos a gyerek, pszichológus kell neki'

Mert hogy ilyen a gondolkodása a családban kb. Mindenkinek....

2022. aug. 29. 10:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a választ.
2022. aug. 29. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!