Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok fiuk! Normális hogy a...

Lányok fiuk! Normális hogy a szeméremdombom tele van sebekkel? Meg benőtt szorszalakkal? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátommal tovabb lépni, de ez engem nagyon zavar. Van valakinek hasonló problémája?

írjatok!

17/L


2016. jan. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szőrteleníted? Mert akkor teljesen normális dolog, van akinek érzékenyebb a bőre és nem igazán válik be semmilyen praktika hogy ne legyen ilyen. Ha viszont nem szőrteleníted akkor nem értem mitől lett ilyen, mindig is ilyen volt? Mit csináltál vele?
2016. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szőrtelenítem
2016. jan. 7. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor azért. Vagy hagyj fel vele, vagy keress más módszert, vagy menj el profihoz (ár az se biztosíték) Szerintem kevésbé ijesztő látvány ha rövidre vágott szőrrel meghagyod.
2016. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

higénikusabbnak találom meg minden, és próbáltam már gyantával és epilátorral is! :( ahjjj

Nincs rá semmilyen "gyógymód"?

2016. jan. 7. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
cukorgyanta? Otthon is elkészítheted és kíméletesebb. Előtte tisztítsd meg a felületet mindenképp ha eddig nem tetted. Amúgy nem higénikusabb, a szőr a fertőzésveszélyt is csökkenti az meg hogy el van fertőződve (sebes, stb) még jobban növeli a fertőzésveszélyt. Szóval csak annak tűnik de nem az:) Ja még valami ha nagyon rossz esetleg betadinnal bekenheted, az fertőtlenít és így gyorsabban gyógyul az egész. De akkor is kitartok amellett hogy rövidre vágva hagyd meg, az nem jungel hatás és szerintem kevésbé visszataszító mint a sebek.
2016. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az érzékeny bőr, mindig tele leszel szőrbenövéssel, sebekkel és hegesedni is fog ami sötét maradandó foltokat jelent. A legjobb amit tehetsz hogy csak ollóval vágod a szőrt. A sebes sokkal rosszabb mint a szőrös.
2016. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen szőrteleníteni akarod, akkor szerintem cukorgyantával csináld, az a legkíméletesebb. De egy darabig most hagyd békén, hagy gyógyuljon meg!
2016. jan. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!