Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról, aki kb....

Mit gondoltok arról, aki kb. 3 mm-esre trimmeli a haját (mindenhol) annak ellenére, hogy magas posztot tölt be, és nyilván pénze is van fodrászra?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten irritál, nem elegáns, inkább igénytelen hatást kelt.
2022. júl. 20. 10:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#9 A felül ritkásabb haj szerintem még mindig jobb, mint ha le van trimmelve az egész egyformára.

#10 Ebből az elsőt tudom elfogadni. Nem minden fodrász akar beszélgetni, és sok helyen lehet időre menni. De persze szíved joga, mit csinálsz, és mit nem.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2022. júl. 20. 14:54
 12/26 anonim ***** válasza:

"A felül ritkásabb haj szerintem még mindig jobb, mint ha le van trimmelve az egész egyformára."


SZERINTED IGEN, a többség szerint nem. Ez mindenkinek magánügye!

2022. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
#12 Kétlem, hogy reprezentatív felmérést végeztél volna a kérdésben, de legyen igazad... Nem akartam én kötelezővé tenni a hosszabb hajat, mindössze véleményekre voltam kíváncsi... Ha valaki úgy vágja le, mint egy focipályát, csíkosan, az is a magánügye, ebben nem kételkedtem. Nem is ez volt a kérdés.
2022. júl. 20. 15:55
 14/26 anonim ***** válasza:
Diktatúrában szokás a hajviseletet megszabni. Szerencsére mi nem ilyen rendszerben élünk.
2022. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"A felül ritkásabb haj szerintem még mindig jobb, mint ha le van trimmelve az egész egyformára."


Hát én magamon gusztustalannak érzem, és szerintem mindenkinek ez a fontos, hogy hogy érzi magát.


Persze amíg lehet, addig én is a fodrásszal próbálom úgy nyíratni, ahogy még elmegy, de nincs gusztustalanabb, mint a “Fleischmütze” (a németek húnak hívják, amikor már csak körbe van hajad).

2022. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
* húnak hívják = hús-sapkának
2022. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#14 Úgy tűnik, te is direkt félreértetted... nekem nem tetszik, és kíváncsi voltam, más mit gondol, ezzel szerinted megszabom, mit hordjon??

#15 Ha felül kopasz, az más, de eddig nem erről volt szó.

2022. júl. 20. 18:32
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem értettem félre a kérdést. Minél többet hangoztatod a véleményedet, annál nyilvánvalóbb, hogy diktatórikus elveket vallasz... Még ha nem is tudatosan.
2022. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Vedd úgy mintha lazán öltözött volna, és azt kritizáltam volna. Az is diktatúra?
2022. júl. 20. 18:37
 20/26 anonim ***** válasza:

“ Ha felül kopasz, az más, de eddig nem erről volt szó.”


Igen, írtam, hogy ritka. 10 éve még tolerálhatóan volt ritka, de most már közelebb van a nincshez. Persze van sokkal rosszabb is, amikor valakinek fent van pár szál, és szorgosan egyenesre fésüli, na ott még nem tartok.

2022. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!