Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról, aki kb....

Mit gondoltok arról, aki kb. 3 mm-esre trimmeli a haját (mindenhol) annak ellenére, hogy magas posztot tölt be, és nyilván pénze is van fodrászra?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten irritál, nem elegáns, inkább igénytelen hatást kelt.
2022. júl. 20. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel / nincs vele problémám
Inkább vágja teljesen kopaszra
Engem is irritál, növessze meg, menjen el fodrászhoz, oldalt/hátul felnyírhatja
19 szavazat
1 2 3
 1/26 Metionin ***** válasza:
Egyik jóbarátom is ezt csinálja, pedig magasan az átlag fölött keres. Egyszerűen ez tetszik neki, ezt tartja praktikusnak, sokat sportol, gondolom zavarná a hosszabb haj. Igazából az ő feje, ha neki így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá.
2022. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Magas poszt miért kéne azzal járjon, hogy magára költse a világ összes pénzét is? Szokták mondani, hogyha valakivel ennyire törődik valaki, akkor biztosan szerelmes belé.
2022. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1-2 havonta, főleg több százezres/milliós fizetés/bevétel mellett szerintem belefér pár ezer Ft, főleg ha gyakran találja magát kamera előtt az ember, de én inkább mennék ki az utcára túl hosszú hajjal, mint ilyen "frizurával". Feltételezem, különböző előfizetésekre, telefonszámlára azért van pénz.
2022. júl. 20. 10:41
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan belefér, de nincsen rá szüksége. Szerintem nem nehéz megérteni.
2022. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet olyan ritka a haj, hogy jobb, ha lenyírják

2. Ez tetszik neki, semmi köze a pénzhez

3. F@szt turkálsz más zsebében?

2022. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ennyire sikeres emberek többsége képes önálló gondokodásra, és nem birka módra megy az ostobák után.

Ezért olyan hajat hord, ami neki tetszik/kényelmes, és nem olyat, amit sok proli elképzel a "gazdagokon"!

2022. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

OK, akkor maradjunk azoknál, akik magas posztot töltenek be, és gyakran állnak kamerák előtt... Pl. Németh Szilárd, Ruszin-Szendi Romulusz (tudom, katona, de ez biztos nem elvárás).

#5 látszik a haja, mivel nem kopaszra nyírja, nem ritka. Akkor turkálnék a zsebében, ha azt kérdezném, honnan van erre/arra pénze, f@szért kell kötözködni. A 2. opció elfogadható.

#6 ez a mentséged, amiért neked sincs ízlésed? Nem az Elvis-frizurát hiányoltam...

2022. júl. 20. 11:41
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked az tetszik. Másnak az egyforma hossz. Nem ettől lesz igényes vagy igénytelen egy férfi.
2022. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

“ látszik a haja, mivel nem kopaszra nyírja, nem ritka. ”


Meglepődnél, nekem ilyen kicsit hosszabb volt, de mindig látszott középen, hogy nincs sok, sőt gusztustalanul látszott a fejbőröm, csak a fodrász tudta úgy vágni, hogy egy darabig rejtve maradt.


Most nyáron lecsaptam nullásra, és amikor elkezdett megnőni, azt nézem, hogy jé, még van hajam ott. Ha nem 20 centiről tükörben vizsgálom, fel sem tűnik, hogy fent sokkal ritkább. Csak majd amikor megnő.

2022. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én egy multinál vagyok középvezető és a feleségem trimmeli a hajamat otthon 6 mm-esre.

Br 1,3M felett keresek bónusz és juttatások nélkül, szóval nem azért nem megyek fodrászhoz, mert nincsen rá pénzem, hanem azért, mert egyszerűen


1. nem szeretem, ha idegen ember babrál a hajammal

2. nem szeretek a fodrásznál érdektelen baromságokról cseverészni

3. más dolgokra szeretném ezt az időt szánni, amit a fodrásznál töltenék (pl. a családomra vagy szabadidős tevékenységre).

2022. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!