Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajápoló erős, de fénytelen...

Hajápoló erős, de fénytelen hajra?

Figyelt kérdés

Nagyon erős a hajam, de nem selymes és nem igazán fényes.

Nagyon sűrű, nem teljesen egyenes, de nem is hullámos, nehezen kezelhető.

Nem találok igazán jó terméket, pedig nagyon sok mindent kipróbáltam.

Itt nagyon ajánlják az Olaplex termékeket. Gondoltam én is kipróbálom, bár drága, de ha jó, akkor ennyit megér. A 3-ast, és a 7-est próbáltam. Nagyon rossz tapintása lett tőle a hajamnak, nehéz is lett tőle, bár fényesebb lett.

Kipróbáltam több Loreál Professional terméket is. Legutóbb a metal detox-ot. A sampon jó. De a balzsam, maszk nem. Nagyon nehéz lett tőle a hajam és még durvább lett a tapintása.

Próbáltam minden mentes termékeket, azoktól meg viszket a fejbőröm és zsíros is lesz.

Már nem tudom, mit használjak. Tele vagyok megkezdett termékekkel, mert a legtöbb annyira rossz, hogy nem is tudom elhasználni.

Próbáltam természetes dolgokat is. Pl. banános hajpakolás. Attól tele lett a hajam banán rostokkal, amit nagyon nehezen tudtam kimosni belőle.

A fb-on hirdetett termékek átverések? Pl. Pruvida, vagy van valami másik, amitől extra fényes lesz.


2022. júl. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A pruvida egy atveres. Amit ők hirdetnek olyan a világon nincs.


Nekem is sok hajam van, én speciel a minimál, könnyed termékeket szeretem inkább.

Pl az elseve hialuronos széria ilyen, de jó még a balea med sampon is.

Valamelyik hair food(aloesat ne, mert az szinte semmit se csinál, a papayás az ettől testesebb, de még viselhető).

Esetleg silkyway.


Egyébként mielőtt beruhaznal termékekre edukáld magad.

Nagyon jó alapokat kapsz szophie's choice instajan, Herczeg Gyöngyi fb-csoportjában, illetve a göndörkacajon.

2022. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Próbáltam én tájékozódni. Amiket eddig próbáltam, azokat is mások ajánlása miatt próbáltam, nemcsak úgy véletlenül.

Silkyway hirdetést is láttam fb-on. Akkor az nem átverés?

2022. júl. 16. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem.
2022. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom természetes hajszíned van. Ha nem bánsz esetleg egy kicsit vörösesebb árnyalatot és a közeljövőben nem szeretnél színt váltani, akkor én megpróbálkoznék a hennával. Ez bevonja a hajat, egy réteget képez rajta, védi, de ugyanakkor ápolja is egyben.

Hasonló fénytelen, drótszerű hajam van, sosem volt annyira fényes, selymes és erős, mint amikor hennáztam. :) Úgy néztem ki 0-24, mint aki samponreklámból lépett ki, imádtam. Csak vigyázz rá, hogy tényleg henna legyen - tiszta por vagy a Lushnak van pl. tömb formában -, ne pedig ez a magukat hennának álcázó, de valójában hajfestékek, amik tele vannak káros anyagokkal és csak roncsolják a hajadat.

2022. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: festve van barnára.
2022. júl. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!