Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok anyuka miért nem képes...

Sok anyuka miért nem képes megengedni a lányának, hogy borotválkozhasson?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyen 12-14 éves gyereknek miért nem lehet már megengedni, hogy leborotválja a lábát? Miért fáj ez ennyire az anyukáknak. Az ilyen anyukák véleménye is érdekelne! Csak azt az elképesztő butaságot ne írjátok kérlek, hogy "mert utána erősebb lesz a szőr" mert falnak megyek :D


Egyébként én egy 27 éves nő vagyok, még nincs gyerekem, illetve, amikor én kiskamasz voltam, anyámnak sose volt ezzel problémája, leborotválhattam a lábamat meg a hónaljamat, szóval a kérdés csak azért merült fel bennem, mert sok ilyet olvastam már, hogy a gyerek küzd az anyjával, mert az nem engedi leborotválni a szőrét.


2022. máj. 24. 15:53
1 2
 11/11 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Az enyem is huzta a szajat ra, de amikor elmondtam neki, hogy nem csak a kornyekbeli fiuk nevettek ki a honaljam miatt, de a baratnom is kirohogott, amikor meglatta furdesnel, hogy en mar szorosodok odalent is, akkor nem ellenkezett. Leult, bekente habbal a honaljam es a labam es leborotvalta nekem, hogy megmutassa hogyan kell. Utana mar magamnak csinaltam mindenhol. Az en anyam egyebkent kontrollmanias es nagyon bekepzelt is, vagyis csak ugy viselkedik. Valojaban a mamam sokkal kegyetlenebbul bant o vele es hat ha o neki igy kellett felnonie, akkor en is igazan kibirom az o ridegseget es kontrollmaniajat. Igy allt az egeszhez. Tulajdonkeppen rajtam bosszulta meg azt, ahogy neki kellett felnonie. Szerintem ilyesmi okok is lehetnek a hatterben. Eleg sok iranyitasmanias szulo van, aki a gyereken eli ki az elnyomott fiatalkorat.
2022. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!