Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menyasszonyként konty vagy...

Menyasszonyként konty vagy kiengedett tűzötr haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Júliusban lesz az esküvöm.

A hajamban nem teljesen vagyok biztos.

Fenékig érő, dús, erős szálú világos barna hajam van.

Általában minden alkalomra tűzött göndör a hajam.

Már van fodrászom, aki csinált is próbát. Szép nagy volumenű, ami tetszett. Azonban kicsit félek, hogy milyen lesz a kiengedett haj menyasszonyként.. mert általában azt látom, meg az a szokás, hogy konty van a menyasszonynak. Félek attól ia, hogy reggel 7-től 7-ig mi lesz a hajamból! :(((

Mert hiába direkt próbafrizurám után elmentem bálba, ott 5 órán àt voltam, hisz azok este szoktak lenni.

A konty tudom, hogy fixen tart, csak szomorú lennék a szép hosszú hajamat elrejteni.

A menyecsketánchoz jó lenne konty, esetleg arrakérnék egy fodrászt, aki eljönne feltűzni nekem estére..



2022. máj. 14. 15:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik ahogy "elkészítettek"! 🙂

A szemöldök szerintem így! jó, a szemsmink elég "laza" erősebbet is elbír az esküvő (gondolom az erőteljesebb rúzs miatt ilyen), viszont a rúzs lehet valamennyivel világosabb és így passzol majd hozzá az erősebb szemsmink.

Én valahogy szemsmink párti vagyok az ilyen eseményeken, mivel a rúzs kopni fog (evés, ivás, beszéd stb.) sose lesz olyan tökéletes, mint amikor felkenik, emiatt kár a szemsminket "feláldozni". Szép a ruhád is. Milyen ékszereket képzeltél el hordani?

2022. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ja igen! És ezt a hajat el ne rejtsd! Mindenki a csodájára fog járni ebben biztos vagyok. Max. tényleg feltűzeted vagy feltűzöd egy vagy több alkalmi csattal.

Nyáron meleg lesz az is biztos, de van ventillátor bármekkora méretben alakban ha.

2022. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Kedves vagy nagyon köszi a válaszodat!:) Igazad van, ez az erős rúzs szerintem is lefog kopni fogom mondani a sminkesnek hogy bátran legyen benne szín átmenet. :)

Még azt nem tudom vajon a kék szememhez a rózsaszínes lilás vagy inkább a barnas arany árnyalat illene. Lehet most az esküvőre az utóbbi inkább. :)

Igazad van, bízom benne, hogy tényleg tetszeni fog majd a hajam mindenkinek, direkt azért is növesztem még most is, hogy legyen miből dolgozni^.^ azóta még hosszabb:D:)^^

Vagyis kb fenék közepig ér most. A legfontosabb nekem, hogy a páromnak tetszedjen, meg majd nekem a kész eredmény, mert akkor fogom valójában jól érezni magam:)

Amúgy az ékszert megpróbáltam a szalonba, ahol a ruhámat is és megmondom őszintén annyira szép a ruha, hogy kb. Bármilyen hajpántot tettem bele eszméletlenül szép volt....

:)

Valami csüngős fülbevalón gondolkodtam meg egy különlegesebb láncon, de mivel vizsgaidőszakom van az egyetemen nem volt időm még szét nézni, venni:(:/ de lassan túl leszek rajta!😊

Azt se bánmám ha lenne benne gyöngy vagy esetleg lehet csak köves, de azt gondolom olyan kifinomult ez a ruha. Nem mindegy mit teszek hozzá, de minden nagyon szép lenne hozzá szerintem.:)

2022. máj. 26. 00:12
 24/24 anonim ***** válasza:

A barnás/arany sminkkel nem lehet melléfogni szerintem.

Ebbe a hajba bármit rakhatsz az csak jól nézhet ki. 😉

Viszont az ilyen haj szinte "követeli" a csüngős fülbevalót.

A nyaklánc viszont a ruha meg a fülbevaló miatt nem lehet túl hangsúlyos. Meg ügye nem kéne most elvonnia a figyelmet az arcodról.

Karkötőt csak azért ajánlok, mert ha lesz közeli kép a csokorról a kezedben, ahogy magad elött elől összefogod, akkor jól mutat a képen. 🙂

2022. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!