Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menyasszonyként konty vagy...

Menyasszonyként konty vagy kiengedett tűzötr haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Júliusban lesz az esküvöm.

A hajamban nem teljesen vagyok biztos.

Fenékig érő, dús, erős szálú világos barna hajam van.

Általában minden alkalomra tűzött göndör a hajam.

Már van fodrászom, aki csinált is próbát. Szép nagy volumenű, ami tetszett. Azonban kicsit félek, hogy milyen lesz a kiengedett haj menyasszonyként.. mert általában azt látom, meg az a szokás, hogy konty van a menyasszonynak. Félek attól ia, hogy reggel 7-től 7-ig mi lesz a hajamból! :(((

Mert hiába direkt próbafrizurám után elmentem bálba, ott 5 órán àt voltam, hisz azok este szoktak lenni.

A konty tudom, hogy fixen tart, csak szomorú lennék a szép hosszú hajamat elrejteni.

A menyecsketánchoz jó lenne konty, esetleg arrakérnék egy fodrászt, aki eljönne feltűzni nekem estére..



2022. máj. 14. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Fotó nincs esetleg?
2022. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

[url= [link]

[url= [link]



[url= [link]

2022. máj. 14. 16:02
 3/24 A kérdező kommentje:

Itt lesznek a fotók, ha valakit érdekel nézze meg, ilyen a kitűzött. Csak nem tudom éjfélig mi marad meg belőle reggel 7-től.

Bocsánat kapkodva írtam ki a kérdést, ezért tele van elírással.

2022. máj. 14. 16:03
 4/24 A kérdező kommentje:
Kiengedett és tűzött*
2022. máj. 14. 16:03
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó szerintem.

Boldogságot kívánok!

2022. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szép. Sógornőmnek hasonló volt, bírta reggelig. De ez ugye függ a hajtípustól, attól, hogy mennyire párás a levegő.
2022. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg félig feltuzott haj, félkonty?
2022. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőm nem volt még ugyan, de szalagavatóra hasonló frizurám volt. Olyan du. egytől másnap hajnalig simán kitartott, sőt, otthon reggel kibontottam és gyönyörű hullámos maradt :)

Viszont mivel nyár, azt azért szerintem fontold meg, hogy nem fog-e nagyon melegíteni, pláne ha lesz valamilyen szabadtéri program.

2022. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, de szép a hajad! Én ezt biztosan nem szorítanám kontyba, ez így gyönyörű.

Ha anyagilag belefér, és vállal ilyet a fodrász, elhívhatod őt is, hogy időnként igazítsa meg a különböző programpontok között. De szerintem van annyi fixáló rajta, hogy bírja magától is.

2022. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a dicséretet, a jó kívánságokat és a kommenteket!:)

Sajnos az nem fér bele, mert amúgy is 20 ezerert csinálta:( plusz 25 km-re lakik, nem fog ő miattam leutazni csak borsos áron.

Egy olcsóbb fodrászt gondoltam keresni esetleg estére, hogy újasszonyként menyecske ruhába olyan jó lenne konty haj szerintem.

Hàt igen a melegtől én is félek, de július 9.-én nem biztos, hogy olyan meleg lesz.. kiszámíthatatlan.

Alapjáraton nekem szinte nyáron is mindig ki van engedve, hozzá vagyok szokva, hogy melegít engem, mert egyébként dús.

2022. máj. 14. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!