Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menyasszonyként konty vagy...

Menyasszonyként konty vagy kiengedett tűzötr haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Júliusban lesz az esküvöm.

A hajamban nem teljesen vagyok biztos.

Fenékig érő, dús, erős szálú világos barna hajam van.

Általában minden alkalomra tűzött göndör a hajam.

Már van fodrászom, aki csinált is próbát. Szép nagy volumenű, ami tetszett. Azonban kicsit félek, hogy milyen lesz a kiengedett haj menyasszonyként.. mert általában azt látom, meg az a szokás, hogy konty van a menyasszonynak. Félek attól ia, hogy reggel 7-től 7-ig mi lesz a hajamból! :(((

Mert hiába direkt próbafrizurám után elmentem bálba, ott 5 órán àt voltam, hisz azok este szoktak lenni.

A konty tudom, hogy fixen tart, csak szomorú lennék a szép hosszú hajamat elrejteni.

A menyecsketánchoz jó lenne konty, esetleg arrakérnék egy fodrászt, aki eljönne feltűzni nekem estére..



2022. máj. 14. 15:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Először is szeretnék gratulálni! Másodszor is gyönyörű vagy és a hajad is, csak úgy sugárzik rólad a boldogság. Nagyon illik hozzád ez a haj, szerintem is ilyenre csináltasd meg, bírni fogja estig simán :)
2022. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Jaj de kedves vagy köszönöm*-* jó, hogy ilyen rendesek vagytok!:)

Nagyon boldog vagyok, főleg azért, mert megtaláltam a nagy Ő-met:)

Kívanom mindenkinek, hogy találja meg.:)

Ha valaki olvassa még kíváncsi lennék arra, hogy szerintetek nem erős ez a smink? Alapjáraton sose sminkelek! És kicsit azt érzem mintha egy maszk lenne rajtam és mintha nem is én volnék.

Vagy szep így szerintetek? Kell ennyi az emberre?

Esetleg világosabb rúzs, szemöldök?

2022. máj. 15. 13:08
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi a harmadik képen látszik, szerintem rendben van, de ha te maszknak érzed, pláne magadtól idegennek, akkor mindenképp próbáljatok ki másfajta sminket is. A fotók/videók miatt nem árt a smink (gondolj arra, hogy tévében még pasiknak is kötelező), de mindenképp olyan legyen, amit önazonosnak érzel, az úristen ez nem én vagyok nem jó.
2022. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egy extrém smink ez. De ha nem érzed jól magad így, kérj pl egy halványabb rúzst. Vagy tényleg csak a minimált, bár olyan menyasszonyt is ismerek, aki semmit sem tett magára és gyönyörű volt úgy is, pláne hogy mivel sosem sminkelt, így pont az lett volna kirívó, ha ki lett volna vakolva. És nem nézett ki rosszul semmilyen képen, miért nézett volna?
2022. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot kívánok neked! Úristen nagyon szép vagy és a hajad valami gyönyörű. Szerintem is hagy kibontva. Csodálatos. Ezt kár lenne kontyba tűzni. És remélem az esküvő után nem fogod levágatni mint sokan teszik. A smink is rendben van.
2022. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikusan szép a hajad, nagyon irigyellek (az enyém igen vékony szálú). Olyan vagy benne, mint Sissy azon az ikonikus festményen. Szerintem ez legyen a frizurád.
2022. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek a sok dicséretet, nagyon jól esik. :) Nehezen álltam meg, hogy ne mutassam meg a vőlegényemnek is milyen vagyok a ruhában meg a hajammal. :) A ruha is olyan különleges. Szatén a szoknyarész, az alja meg csupa csipke. Olyan kifinomult. :)

Köszönöm, hogy segítettek, mert egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy ne hogy a tüzés lecsússzon vagy nagyon kiegyenesedjen a végére és tudom, hogy a konty az megbízható, 100%, hogy nem lenne gond vele.

De akkor azt gondolom, hogy ràtok hallgatok ésott lesz a sütő és pikk-pakk átsütöm 😊

A sminket meg akkor maximum tényleg egy másik félet kirpóbálok, de biztosan az is fog majd fakulni a nap folyamán.

2022. máj. 15. 20:03
 18/24 A kérdező kommentje:

Ja és nem szeretném levágatni. Néha eszembe jut, hogy amúgy könnyebb lenne, mert ezer év megszárítani, na meg a munkahelyen is sajnos fel kell legyen fogva.

De amúgy szeretem mikor frissen ki van mosva, akkor a legszebb. Több naposan azért nem annyira szép:D

Heti 1x szoktam mosni, rászoktattam, hogy lassabban zsírosodjon, mert nem lenne időm. Régen két naponta mostam, az akkor rossz ötlet volt..

2022. máj. 15. 22:09
 19/24 anonim ***** válasza:

“A sminket meg akkor maximum tényleg egy másik félet kirpóbálok, de biztosan az is fog majd fakulni a nap folyamán.”

A jó smink nem fakul, ez fontos. Gondolom, nem magad készíted el, ha amúgy nem sminkelsz, akkor meg fontos, hogy profit válassz, aki igényes termékekkel dolgozik. Kérj egy próbát mindenképp, amit viselhetsz egész nap. Nem kell luxusmárka, de azért ne olyan gagyi szemfestés meg rúzs legyen már, ami tényleg elmászik, vagy még rosszabb, leizzadod, mert az nagyon kellemetlen lesz.

2022. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ez elég profi sminkes. Csak menyasszonyokat vállal, szerintem ez tartós lesz. Csak nem tudom, hogy nem -e erős.

A rúzs biztos fog fakulni, hisz eszek, nyálazom, puszikat osztok

2022. máj. 18. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!