Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előszokott fordulni nálad,...

Előszokott fordulni nálad, hogy ha kilépsz a cipőből, akkor szokott látszódni mondjuk a padlón talp-lábnyomod nyoma?

Figyelt kérdés
Lehet ez egy fura kérdés lesz, Hogy ha hazaértél, mikor kilépsz a férfi/női cipőből, { már ha megizzadt vagy beázott cipő, stb} akkor a padlón mikor lépsz akkor előfordul hogy látszik talp-lábnyomod nyoma? Ezt viccesnek vagy rossznak tartod ha ott van a talp-lábnyoma a földön?

2022. febr. 27. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Férfi! előfordul nálam hogy látszik talp-lábnyoma a padlón!
Nő! előfordul nálam hogy látszik talp-lábnyoma padlón!
Nem fordul elő!
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne benne a vicces? Beleizzad néha az ember lába a cipőbe.
2022. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
1# Szerintem azért vicces valakinek, mert látszik a talp lenyomata..
2022. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesin kínos volt otthon sosem érdekelt.
2022. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én vagyok az egyetlen, aki a papucsba szokott belelépni, miután kibújt a cipőből? :O
2022. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
:O juj, és ha nincs papucsa az illetőnek? Most mi lesz? Jaj:O.
2022. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Előforordul néha, elég kínos idegen helyen, mert undorító. Otthon meg azért mert nekem kell fektakaritani.
2022. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ha vizes zoknival mászkálsz a padlón, akkor annak meglátszik a nyoma. ha nem vizes, akkor nem.


most írd ki azt a kérdést, hogyha a poros padláson, ahol évek óta nem járt senki, zokniban mászkálsz, meglátszik a talpad lenyomata, vagyis a lábnyomod?

2022. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én viccesnek. tehát menj le az utcára kérdező zokniban, és tapicskáld tele eső után a környéket amikor már sok felszáradt terület van, és majd mindenki nézi mi ez a sok lábnyom :D
2022. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#4 én gyűlölöm a papucsot
2022. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#6 a lábnyomod undorító? érdekes egy lény vagy :)
2022. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!