Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért zavarná a nőket?

Ez miért zavarná a nőket?

Figyelt kérdés

A következő kérdésből adódóan elgondolkodtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1128..


Az indokot nagyon kevés ember írta le. Tehát miért zavarná a nőket?

A talpat minimális ember látja amúgy is...



2021. aug. 3. 19:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maga a bámulás zavarja az embereket, az már mindegy hogy mit. Legalábbis nálam ez így van.
2021. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem senki nem tudna, mi a f@szt bamulsz. Zavaro lenne a bamulas alapbol.
2021. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Így van a bámulás az ami zavarja az embereket.
2021. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Pedig írtak indokot csak máshogy fogalmaznak.

Zavarna mert kellemetlen érzés hogy bámul eleve. Nem szeretem ha bámulnak alapból, nemhogy pont a talpamat...mit bámul azon? :D

lábfétises? na akkor pedig nyomós ok lenne hogy elzavarjam..

nem értem miért kellet ebből új kérdést tenni minta valami hű de szenzáció lenne mikor lábfétisről van szó...

2021. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén szólva engem nem zavarna.. had nézze ha tetszik neki
2021. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem a báulás zavarja őket, hanem hogy egy fétises fickó bámulja az egyik testrészüket.
2021. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%
6-ott a pont.
2021. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Maga a bámulás, ami zavaró, főleg ha nincs önbizalom-nekem kb 0.

Az én lábkörmeim se szépek, így azokat se mutogatom szívesen- lézersebészeten elrontottak valamit, úgy néz ki, mintha gombás lenne, pedig gyógypedikűrős szerint nem az.

2021. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

8.pontosan egyet értek.

Maga a bámulás rossz, illetlenség még ha csak a lábat is nézi.

Innen következtethetünk, hogy az illető lábfétises rosszabbik esetben bár ritka lenne ha pont ilyen bámulna..semmilyen fétises embert nem bírok.

Nekem kicsit ferde a nagylábujjam mindkét lábon (valszeg rossz testtartás miatt) és ez nagyon meghatározza az önbizalmam és zavar ha sokáig nézik emiatt is még az is zavar, ha meztelen lábbal kell akár a mérlegre álnom néhány helyen orvosnál pl..na akkor a bámulás rosszabb.

Na nekem ez az indokom, de ott is azért sokan megválaszolták.

"A talpat minimális ember látja amúgy is..."

Hát ez igaz de pont nem mindenki szeretné, hogy a lábát bámulja egy pasi mikor zavar eleve a bámulás. És ha strandra érted ezt mert máshol nem nagyon tudom elképzelni, hogy hosszas ideig bámuljon valaki ott se szoktam olyat látni hogy valaki nézi a nők lábait..ez már ránézésre is creepy kicsit, nekem legalább is.

Nem minden nő szeretne ilyen figyelmet.

És ott a másik kérdésben is elég jó indokokat adtak meg, lehet csak te nem veszed azokat indoknak?

2021. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Aki lábat bámul az vagy észrevett valami rohadt undorítót rajta, ami nyilván kellemetlen a láb tulajdonosának vagy lábfétises, ami miatt a szituáció elég kellemetlen lesz. Nem hiszem hogy sok nő van, aki random csávók fantáziájának a középpontjában akar lenni ilyen feltűnően. Nem akarom hogy creepy fetisiszták bámulják a lábam ahogy nem akarom hogy creepy idióták bámulják a mellem vagy a fenekem. Illetlen, bunkóság, kellemetlen, alkalom adtán ilyesző.
2021. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!