Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért zavarná a nőket?

Ez miért zavarná a nőket?

Figyelt kérdés

A következő kérdésből adódóan elgondolkodtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1128..


Az indokot nagyon kevés ember írta le. Tehát miért zavarná a nőket?

A talpat minimális ember látja amúgy is...



2021. aug. 3. 19:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
*bocs 8as volta.
2021. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%
Mért akarsz női talpakat nézni?
2021. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
22#: nem akarok női talpakat nézni, csak számomra kicsit kiakasztó, hogy ha "mell, fenék" a téma, akkor az nem zavar szinte senkit sem, sőt: sokaknak jól is esik, hogy végre valaki megnézi őt; de ha mezítláb, talp, tehát a láb a téma, akkor az már akkora nagy baj sokaknak...
2021. aug. 3. 23:37
 24/30 anonim ***** válasza:
74%

22.ha "mell, fenék" a téma, akkor az nem zavar szinte senkit sem, sőt: sokaknak jól is esik, hogy végre valaki megnézi őt..

.

ez is ugyanúgy zavar másokat csak most épp nem látsz róla kérdést...

mindenhogy baj és nem értem a felháborodásod..nem a te kérdésed eleve de a válaszok is tökre helyén valóak

2021. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
95%
Engem pl. minden zavar. Ne nézzenek és pont!
2021. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
20%

Egy férfi már nem nézhet meg egy nőt..

Elég ha ránéz, és már ki van akadva. Régebben még udvarolhatott egy férfi a nőnek, ma már bunkóság.

2021. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexuálisan bántalmaznak, utána minden tekintetet azonnal észre fogsz venni és hidd el, zavarni fog.


Szóval bárki is volt, köszi a lepontozást.

2021. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
16%
Mert attól tartanak, hogy megerőszakolod a talpukat. Most még csak nézed de aztán...
2021. aug. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
28#: erre nem is gondoltam.
2021. aug. 4. 06:44
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként válaszolnék, ha nem gond. :)

Ha valóban bámulásról van szó (ami a látványos nézelődés), tényleg illetlen dolog, még ha csak talpról is van szó.

Ha észrevétlenül nézünk valakit, úgy, hogy se az, akit néznek (akár csak a talpát), de más se veszi észre, azzal semmi gond nincs, és ha őszinték akarunk lenni, álszentség lenne azt mondani, hogy én sosem néztem meg a lányokat, köztük a talpukat, lábfejüket is, csak arra mindig figyeltem, hogy észrevétlen maradjak. (Pl. ha úgy napoztam, hogy fekvés közben pont ráláttam egy napozó helyes nő lábaira, természetesen megnéztem észrevétlenül.) Mint ahogy az is igaz, hogy engem sose zavart fordított helyzetben, ha egy lány/nő megnézte az én lábaimat, talpaimat is, sőt, ismerős lányoktól még azt is szerettem, ha megcsiklandozták (idegen nőknél/lányoknál persze biztos csodálkoztam volna ilyenért). Most már házas vagyok, természetesen már más a helyzet, de szingliként ezek mind igazak voltak rám.

2021. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!