Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket melyik zavarna jobban?

Titeket melyik zavarna jobban?

Figyelt kérdés

Ha kérne egy ismerősötök 1 millió forintot és azt mondja 3 hónap és visszadja, de 5 hónap múlva adja vissza de kompenzál valami nagyobb értékű tárgyal amire pont szükséged van


vagy az ha 1 ismerősötök kérne 10e forintot amit holnap vissza ad, de 2 hét múlva ad vissza.



2021. júl. 27. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiküknek sem adnék többet kölcsön soha többet.
2021. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősnek, havernak, barátnak, családtatnak kölcsöndani magában hordozza hogy a büdös életben nem beszéltek többet. Ha trehány disznó akkor ő szerinte jogosan nem adja vissza szerinted meg nem jogosan. Általában nem adok kölcsön. Ha még is akkor ajándékba... És nem várom hogy vissza fizesse...


Engem mind két eset zavarna és dühítene, nem érdekel mit ad és mit nem. Valószínűleg az ismertségünk is komolyan kárát látná...

2021. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aki az 1M-et kérte az gyerekkori barátom, rendszeresen beszélünk nem haragszom rá egyáltalán, mindig is szerencsétlen volt nem tehetett a csúszásról, ős is segített már nekem,


csak kiváncsi voltam ki milyen véleményen van :D


Aki a 10e forintot kérte, benne ismét csalódtam, kezdem is kerülni.

2021. júl. 27. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es jobban zavarna. Mert az kis összeg, gyorsan vissza lehetne adni. Egy millió meg eleg sok pénz, pont ezert azt gondolnám, hogy aki ennyit kölcsön ad egy masik embernek, az nem egyik napról a masikra el, nem szorul annyira ra az összegre.Mondjuk azt nem ertem hogy milyen tárggyal tudott kompenzálni? Arra költötte el, ahelyett hogy visszaadta volna?
2021. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, mert egyikük sem szavahihető ember, nem határidőre fizettek.
2021. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem adnék, nem határidőre fizettek, megbízhatatlanok
2021. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egy misi az már pénz. Ilyen összegű kölcsönnél, az ember elgondolkodik, és nagyon megbízhatónak kell lennie annak, akinek odaadom. Ha késik a visszafizetéssel, még mindig lehet hiteles. Két hónap viszont sok... az hogy kompenzált az a minimum. a tízes pedig szót sem érdemel. Egy nap vagy két hét, mit számít az? Ez nem akkora összeg amit nem tudnék nélkülözni, vagy sírna a szám ha nem kapnám meg. Igaza van az 5-nek, egyik sem megbízható. Aki egy tízest nem tud megadni, annak kb annyi is a hitele nálam.
2021. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt a hangsúly nem azon van aki kérte!

Hanem a hozzá füzött reakciót ezzel a TÉTELLEL kapcsolatban.

Itt TE vizsgázol, nem az aki kér..


felesleges kiváncsi lenni ebben az esetben más véleményére, mert mindenki más osztályba jár, más érettségi szinttel...igy a válaszokat is annak megfelelően adják, ki mennyire tanulta meg a leckét....

2021. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Tudnál adni 1 milliót ? Jövőhéten tutira megadnám. Priviben kűldöm a számlaszámot.
2021. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!