Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért zavarná a nőket?

Ez miért zavarná a nőket?

Figyelt kérdés

A következő kérdésből adódóan elgondolkodtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1128..


Az indokot nagyon kevés ember írta le. Tehát miért zavarná a nőket?

A talpat minimális ember látja amúgy is...



2021. aug. 3. 19:35
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Attól, hogy valaki bámul egy talpat, attól miért lenne egyből lábfétises?

Akkor ha pl.: mellet, feneket bámulna, akkor ő meg popsi-mellfétises? Nincs ez a fétis téma túl tolva?

2021. aug. 3. 20:23
 12/30 anonim ***** válasza:
70%
De ha szeretnéd, akkor most kifejtem: a mi kultúránkban az idegenek diszkréten nem szoktak tudomást venni egymásról. Teljesen normális az, ha valaki nem akar a figyelem középpontja és a csodálat tárgya lenni. Főleg ha a bambuló illető nem veszi észre magát, és a homlokára van írva, hogy szemmel vetkőzteti.
2021. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%

11.nincs túltolva.

normális ember nem pont a lábat kezdi bámulni szerintem hanem mást...

írtuk hogy lehet, nem feltételn az.. de most mégis milyen válaszokat szeretnél :D..

2021. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

11: normál ember nem bámul intenzíven lábat kivéve ha lószarba lépett az illető és azon gondolkodik, megmondja-e.

De tekintve hogy az eredetei kérdező kifejezetten lányokhoz intézte a kérdést eléggé nyilvánvalóvá teszi miért bámul lábat.

2021. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
92%

Engem rettenetesen zavar, ha egy férfi bármimet megnézi.

Van okom rá, amiért erősen zavar.

2021. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
52%
#12 Akármidet néznék neked bajod lenne
2021. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
40%

Inkább az a k*vára idegesítő, hogy nem lehet nézni senkire..

Sokan munkából hazafelé fáradtak, és nem azon akarnak agyalni, hogy kire nézhetnek és kire nem.

2021. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, hogy míg csak nézik az emberek egymást, addig nincs gond. Az esetek nagytöbbségében csak nézni szokták egymást, de sokakat már ez is zavar, ami durva, nem értek vele egyet.

Akkor is zavarja egyik a másikat, ha az illető a telóját nyomkodja, közben meg őt nézik, de nem tesz senki semmi rosszat egyik a másikkal.

Tény: fura ez az egész hozzáállás...

2021. aug. 3. 23:10
 19/30 anonim ***** válasza:
79%
16, pontosan, és ezt vállalom is. Ne bámulj. Ennyi.
2021. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

18, azért zavarja a bámulás sokakat, mint ahogy az egyik válaszomban írtam (azt hiszem 6 voltam), mert nincs önbizalma az illetőnek.

Ha valakinek van, úgy van vele, hogy "Nyugodtan nézzenek, amíg normális. Nincs semmi szégyelni valóm.".

Míg egy önb. hiányos ember "Úristen, biztos észrevette a sebeket az arcomon. Vagy esetleg a pólóm mutat túl sokat? Túl rövid/hosszú/tapadós/eláll a szoknyám/nadrágom? Ne nézz már, biztos elrontottam a sminkem. Mindjárt röhögni fog, talán le is fényképez és kirak a netre, hogy milyen cink vagyok. Jajj, szőrös maradt a lábam egy helyen. "



Szóval ezért. Csak előbbi talán elküldi a bámészkodót a jó kva anyjába, ha már sok;míg a másik szorong magában.

2021. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!