Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megesett már, hogy sírtatok...

Megesett már, hogy sírtatok miután a fodrásznál voltatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 15:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ohh hogyne, amikor a szőkítésemet rontották el, 3 napig ki se mentem a szobámból
2022. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen amikor 12 évesen anyukám nyár elején elvit fodrászhoz és extra rövidre vágta a hajam.
2022. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Milyen rövidre vágta a hajadat a fodrász nyáron?
2022. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13

Kb iilyenre lett levágtava.

[link]

Nagyon haragudtam anyámra aztán megnövesztetem.

De aztán következő nyáron magamtól vágtam le és nem is volt többet hosszú hajam.

Jelenleg 17 évesen sokall rövidebb mint 12 évesen.

Úgyhogy végülis meg köszönhetem anyámnak hogy levágta akkor.

2022. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Most hogy érted ennél is rövidebb az milyen?
2022. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legutolsó vágásom után fél évig minden nap, mikor felkeltem és tükörbe néztem vagy el kellett készülnöm és szembesültem vele hogy a hosszú hajamat megint fel kell tűznöm hogy ki tudjak menni az utcára... Előtte sem tetszett soha amilyen hajakat vágtak nekem, pedig rengeteg fodrásznál jártam már, de ilyen még sosem volt, hogy nem tudtam kiengedve hordani, annyira el lett rontva. Azelőtt egy rossz haj miatt önmagában nem sírtam még, de nem gondoltam, hogy így tönkre lehet tenni egy hajat, mint a legutóbbi vágásom. Szóval én mostmár mindenkivel nagyon együttérzek, aki sírt már a haja miatt, aki pedig nem vagy el sem tudja képzelni, hogy haj miatt sírjon, az örüljön neki, hogy nem kellett még ezt átélnie.
2022. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Elmesélem az én sztorijaimat.


Előre leszögezném, utálok, rühellek fodrászhoz járni, pénzkidobásnak tartom, pont azért, mert a legtöbb esetben anyám jobban levágja a hajamat.


Legutóbb elmentem egy barber shopba.


Már relatív hosszú 6-8 centis hajam volt férfi létemre. Egyrészt ezen minden fodrász szörnyülködik, hogy "mekkora már" mintha nem tök mindegy lenne, hogy 2-3 vagy 10 centiset kell géppel letolnia.


Legutóbb már azt vártam, mikor ugrik elő valaki, hogy ez csak kandi kamera.


A fodrász srác össze vágta a hajam, mondom neki, pont fordítva szoktam viselni mint ahogy ő vágta, mert ellenezkőleg áll a hajam... Ja nem baj, majd waxozzam, hát f..sza.


Egyszer tele fújta a számat hajjal, mert nem szólt, hogy bekapcsolja a hajszárítót, csak ráindított. Utána a szemembe spriccelte a vizet.


Grátiszban odajött a másik fodrász sepregetni aki megjegyezte, hogy "csubakkát vágtad le?" Amit nyilván elég megalázónak éreztem.


Végül össze állt nagyjából a hajam, ami olyan, hogy soha az életben nem fogom tudni ugyanúgy beállítani, így meg hülyén néz ki.


Az meg kifejezetten a halálom, amikor nekem otthon kell olyan alapvető dolgokat megigazítani mint a fülem körüli rész, mert 3-4 centis szálak állnak ki.


Nem mondom, hogy sírni tudnék, de fáj az a kidobott sokezer Forint.

2022. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a legrosszabb ami nagyon bántál vagy nem szerett
2022. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

#17 vagyok, kedvencem az volt, amikor levágattam Biohairben.


Aznap délután talákoztam ismerősömmel és párjával. Ismerősöm mondta, hogy beugrik fodrászhoz. A párja pedig megkérdezte tőlem, hogy én nem-e akarok fodrászhoz menni...? :D

2022. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!