Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megesett már, hogy sírtatok...

Megesett már, hogy sírtatok miután a fodrásznál voltatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt már. Veled mi történt ?
2022. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént már nem egyszer.

De a legroszabb az volt amikor ballagási tabló fotózás előtt 5 órával 18 éves fejjel beültem a fodrászhoz hogy a képen szebb legyen a hajam és a töredezett részt a végéből vágja le.

Ekkor a hajam elérte a hátam közepét is de miután kiléptem a fodrásztól zokogva, a hajam a vállamat sem ért el, sőt, a nyakamat is épphogy

2022. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Ilyesmi miatt sosem sírok, miért is tenném? Pedig volt már, hogy 20ezerért gyakorlatilag visszafestették az eredeti színére (bő 10 éve, amikor ez még sokkal több pénznek számított), vagy épp a fazon lett egész más, mint amit kértem. De sírni emiatt eszembe nem jutna.
2022. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Voltak fodrász bakijaim. Én is elszurtam magamnak vágást/festést és fodrász is nem egyszer sem kétszer. Viszont nem sírtam ilyen miatt.
2022. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Nekem konkrétan a szalagavatóm NAPJÁN is vágott a fodrász “csak a végéből egy kicsikét”, pedig csak egy göndörítést és fonást kértem (ezek is csúnyák lettek, órákig szenvedett vele). Rá se bírok nézni a szalagavatós képeimre, és azóta már családtag vágja a hajamat, de az is csak nagyon ritkán.
2022. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
100%
Hajjaj, minden alkalommal, amikor anyám vitt fodrászhoz. Legjobban akkor, amikor bedaueroltatta a hajam, úgy néztem ki, mint egy fogyatékos bárány.
2022. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász után nem, de kiskoromban még apám vágta a hajamat mindenféle hozzáértés és képzettség nélkül. Mit ne mondjak, van oka annak, hogy már nem engedem neki... A legdurvább az volt, amikor lapockáig érőt kértem, erre levágta fülig úgy, hogy nem ritkította a(z akkor még dús és erős szálú, hullámos) sörényemet, ami ezután úgy állt a fejemen, mint egy sátortető.
2022. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jaj dauer az nekem is megvolt. :D


Volt olyan is, mint a második válaszolónak, nekem lassan nő és szinte ugyanazt elkövette a fodrász. Ráadásul szemüveges vagyok és nem láttam.


Azoknak akik a szokásos kötekedő válaszokat adták, ti. "nem sírnak ilyen miatt". Nyugi, éltem már át tragédiákat - rákos nagyszülő leépülése, öngyilkos szülő, még sorolhatnám, és én is maximum évente jó, ha háromszor sírom el magam....az ember nem egy gép, és bizony néha "apróságokon" elsírja magát(szerintem például a kettes történet nem az). Nem ettől lesztek kemény, józan emberek, mert mondjuk egy számotokra hülyeségnek tartott dolog miatti síráson értetlenkedtek.

2022. jan. 28. 18:57
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem, hogy minek kérdez az, aki nem fogadja el, hogy másvalaki esetleg másképp gondolkodik. Nem ünnepeltettük magunkat, hogy hű de "kemény, józan emberek vagyunk" (ez egyáltalán hogy jön ide?), és senki nem nevezte hülyeségnek sem a dolgot. Én speciel a kérdésre válaszoltam, hogy ilyesmi miatt soha nem sírtam még. Semmi kötekedés nem volt benne. Miért kell ezen is felkapni a vizet?

Üdv, a 3.

2022. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
6 éves koromban, amikor királylányos hosszúra növesztett hajat akartam (az iszonyat kevés, vékonyszálú hajamból) és anyu levágattatta a fodrásszal nyakig érőre. Később olyan dús lett, hogy 2 embernek is elég és nő, mint a pusztulat, most már én esek neki 2-3 évente (felnőttként rájöttem, milyen nehéz kezelni egy derék alá érő oroszlánsörényt).
2022. jan. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!