Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barber (Fodrásznál) hogyan...

Barber (Fodrásznál) hogyan kérhető, hogy oldalt és hátúl ne nyírja szinte nullásra?

Figyelt kérdés

Barber (Fodrásznál) hogyan kérhető, hogy oldalt és hátúl ne nyírja szinte nullásra?

Van rá valami szakkifejezés?

A hosszú átmenet mit takarna?


Szóval ilyet szeretnék (oldalt, hátul, hogyan kérjem ezt) vágatni.:

[link]



Ezeket már nagyon rövidnek (ilyenre nem szeretném):

[link]


2021. dec. 7. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Baszki töltsd le a telefonodra a képet, és mutasd meg neki hogy ilyet akarsz... olyan nehéz lenne? Megmondod neki hogy ott ugye hosszabb lesz, nem rövid, és ennyi...
2021. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, mutasd meg neki a fotót, és mondd el, hogy "azt szeretném, hogy hátul és oldalt ne legyen ennél rövidebb". Ha úgy látod, hogy nem érti, akkor beszéljétek meg.
2021. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Amit Te szeretnél az egy 0-ás ból induló átmenet, amik már számodra nagyon rövidek ott Bőrgéppel kezdik(villanyborotva) utána 00-ás és így tovább.


Nem meggyőzni akarlak, de ha gyorsan növő hajad van hetente járhatsz igazíttatni majd, és egy barber kicsivel drágábban vág mint sima fodrász, eleinte én sem mertem bőrig vágatni, de jobban néz ki, élesebb a kontraszt.

2021. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na majd mutatom neki a képet.


Havonta, max. Kéthavonta járok.

Nem kifejezetten a Barber stílus miatt, csak itt "van közelbe gyors" hajvágás.

Nekem ez az "oldalt kopaszos " nem jön be annyira.

2021. dec. 7. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első képen három milisből indul az átmenet, csak jelzem. Ezt Te is megteheted a fodrásznak, vagy megmutatod a képet és kész :-)
2022. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!