Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás előtt vagy után...

Hajmosás előtt vagy után vágjak hajat? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
Hajmosás előtt zsíros haj vágása, vagy mosás közben vizes haj vágása, vagy mosás után már megszárított haj vágása a legjobb?

2022. jan. 22. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosás után a nem tocsogó vizes, de törülközőnedves haj vágása.
2022. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hajmosás után, ahogyan a fodrásznál lenni szokott. Megmosod a szokásos módon, kicsit hagyod száradni törülközőben, majd kifésülöd és vághatod is. Magadnak szeretnéd egyébként?
2022. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, soha nem voltam még fodrásznál. 😄 Anno levágtam, de már nem emlékszem, hogy mosás előtt vagy után vágtam, már rég volt. De köszönöm a válaszokat! 🤗
2022. jan. 22. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Érdekesen hangzik. :D


Esetleg plusz tipp, hogy használj erre használatos fodrász ollót a konyhai DIY befőttes gumi flexfűrész helyett. Fodrászkellékesnél szerintem elég jó áron lehet kapni ilyet.

2022. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! 🤗
2022. jan. 22. 10:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenes a hajad, akkor vizesen is jó, de ha göndör, akkor fel fog ugrani, szóval olyankor szárazon jobb, mert akkor látod, hogy milyen hosszú lesz a valóságban és milyen formájú.
2022. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy mosás után kivasalom és hajvágó ollóval levágom. Így biztos nem lesz rövidebb mint szeretném. :)
2022. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én biztonsági borotvával szoktam ritkítani, és azt mindig előtte szoktam. ha a hosszából vágnék pl 10 centit, akkor valószínűleg hajmosás után csinálnám.
2022. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!