Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, a hasatokról mivel...

Lányok, a hasatokról mivel szeditek le a szőrt, én nagyon elcsesztem..?

Figyelt kérdés
Jó pár éve amikor még csak ilyen kis szőke szőrszálak voltak a köldököm alatt, elkezdtem leborotválni mert zavart. Azóta az évek alatt megerősödött és lassan olyan a hasam mint egy férfinak... Naponta szedem csipesszel, ritkán legyantázom de így is látszik. Mit tudok tenni? Annyira mérges vagyok magamra de már nem tudom visszacsinálni. Esetleg létezik valami krém vagy bármi amivel megszüntethetem?
2021. dec. 7. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusnál lehet szőkíttetni.
2021. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én évente 3-4 alkalommal epilàtorral szoktam.De ha te így elcseszted,vedd fontolóra a lézeres szőrtelenítést.Én a lábszàramon csinàltam és nagyon meg vagyok elégedve.Akàr egy-kèt kezelès is javíthat a helyzeten
2021. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél mérges magadra, ha nem nyúltál volna hozzá akkor is megerősödik. 20-25 éves korra alakul ki a teljes testszőrzet, sőt valakinek később is erősödik.

A lézer jó ötlet, csak a köldök alatti kis terület kezelése nem annyira drága.

2021. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én borotválom évek óta, viszont nekem alapból is erős. Valójában az intimszőröm nő fel a köldökig, vagyis azzal megegyezően erős.
2021. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Borotválom 10 éve, nem erősödött.
2021. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Epilatorral kiszedem kb havonta. Gyakrabban mar nem kell, mert 10 eve csinalom es mar sokkal ritkabb es gyengebb ott a szor.
2021. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk nem sok van, én vagy legyantázom, vagy csipesszel kiszedem.
2021. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!