Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászom elcseszte a...

Esbett kérdése:

A fodrászom elcseszte a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval. Nekem alapból barna a hajam, és arra vágytam,hogy rosegoldos legyen a vége. Ehhez kikellet szőkíteni,mert máshogy nem fogta volna be a szinező. Az árnyalat gyönyörű lett, kifogástalan. Na de az az átmenet. Szép ombrésre vágytam, hosszasan el is papoltam a fodrászomnak, mit hogyan. Erre fel a hajam barna majd aztán nem is szőke hanem inkább sárga.Mit tegyek? Nen akarok reklamálni, mivel az egész család hozzájárxd. Otthon fessem be az egészet barnára vagy mi?
2018. aug. 21. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond meg hogy javítson rajta, vagy adjon tanácsot.

Ha nem akarsz konfliktust, akkor kénytelen vagy youtube tutorialokat bújni, vagy másik fodrász segítségét kérni.

2018. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak nekem a fodrászom a barátnőm is xdd

Próbáltál már hamvasító sampont?

Befesteni nem olyan egyszerű mert lehet ledobja majd a festéket a szőkített rész

2018. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már kiírtad párszor.
2018. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én balayaget akartam, foltosra szőkítette a fodrász, mert nem tud munka közben pofázni, és ilyenkor inkább nem is csinál semmit, de még csak nem is hozzám beszélt. Van ahol papírfehér, máshol világosbarna, és olyan mint egy levönés, alapból barna a hajam. És még távoli rokon is a nő, házassággal szeretük a drágámat, mindenki ajnározza.

Hamvasító sampon a sárgaság ellen, vagy menj el fodrászhoz, ne ilyen szalonban ülő szakbarbárhoz, és kérd meg, hogy fesse be, elvileg előpigmentálással nem dobja le, de nem értek hozzá, és még nem próbáltam.

2018. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!