Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hát ezt nagyon elcsesztem de...

Hát ezt nagyon elcsesztem de komolyan.. legszivesebben megölném magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az volt hogy egész nyáron kb gyönyörű arcbőröm volt..

Most persze elkezdődött a suli,a homlokomon 2 nagy dudor mitesszer jött ki.. Én okos, persze úgy voltam vele ha már ilyen nagy csak ki jön belőle valami. Nyomtam nyomtam kijönni jött belőle valami de nem sok, és raadasul olyan csúnya piros feldagadt varas valami van most a homlokomon kettő is. Megölöm magam komolyan. Miért pont most? Suliba így biztosan nem fogok menni. Ez tuti nem pattanás volt, hanem mitesszer.. De nagyon rusnya:(

Probalom ra ezeket a “hazi csodaszereket” betadine kamilla tea krumpli stb.. Mit tegyek ami beválik és hamar leviszi? Nem bírok a tukorbe nézni😭😭😭


2020. szept. 9. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Bepanthen Plus kenőcsöt vegyél a patikában. Baktériumölő, gyulladásgátló, bőrmegújító. Mindenfélére jó: körömágy-gyulladásra, pattanásra, benőtt szőrtüszőre, kisebb égett és vágott sebekre. Egy tubus hónapokig elég.

Holnapig alkoholos valamivel fertőtlenítsd (akár pl. kézfertőtlenítő gél), ez fertőtleníti, összehúzza.

Ilyesmi miatt nem érdemes magadat bántani. Egész kamaszkoromban csúnya volt a bőröm, aztán mégis húszévesen férjhez mentem. Kb. 25 éves koromra szűntek meg ezek. De akkor még nem volt Bepanthen Plus :)

2020. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
octenisept (fertőtlenítő szer, jobb mint a betadin mert nem színez). Krumplot nem ajánlom mert elfertőzi és még rosszabb lesz.
2020. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyenek mindig akkor jönnek mikor nem kellene
2020. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!