Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már olyan pillanatod/érzé...

Volt már olyan pillanatod/érzésed, hogy legszívesebben leborotváltad volna a hosszú hajadat kopaszra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 17:47
 1/6 AeonFLUX ***** válasza:
51%
Nem. :O
2013. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is. Azóta már nincs meg, de persze kopasz sem lettem. :) 20/f
2013. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én néha megértem Britney Spearst... Rám is rájön, mikor teljesen kikattanok, hogy legszívesebben leborotválnám az egészet.
2013. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen volt de csak azért mert elég korpás vagyok és néha úgy érzem ha letolnám a hajam akkor rendbe lehetne hozni a fejbőröm valamilyen kencés kezeléssel, bőrradírral stb. de mire újra kinő...ki akar kopaszon szaladgálni? Egy nőnek nem igazán áll jól.
2013. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kopaszra nem, de néha úgy igazán bennem volt, hogy fognám az ollót és csak levágnám. Egyrészt mert már nagyon meg akartam szabadulni a hosszú hajamtól és az összes nyűgtől is ami vele jár, de teljesen más érzés is lehet, ha te csinálod meg magadnak. Mondjuk utána nem szívesen mutatkoznék annyi időre sem amíg elsétálnék a legközelebbi fodrászatig...:D
2013. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Én kétszer is: egyszer azért, mert sehogy se állt a hajam, másodszor meg ideges voltam nagyon, a kitépem-a-hajam szintű ideges. De hálisten egyszer se tettem meg:)
2013. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!