Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leborotválom a szőrt,...

Ha leborotválom a szőrt, akkor tényleg tönkreteszem a folyamatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek mennyire lenne gáz leborotválni az amúgy mindig gyantázott testemet? Minden hónapban gyantáztatni járok és leszedi a kozmetikus a szőrt mindenhonnan, viszont ebben a hónapban nem nagyon lesz időm elmenni és köztes megoldásra lenne szükségem. Amikor karantén volt, akkor nem tudtam elmenni és akkor is leborotváltam és mérges volt, mert azt mondta, hogy ezt nem szabad, mert akkor tönkreteszem a munkát. Ez tényleg így van? Mit fog meggátolni, ha leborotválom a szőrt és majd utána megyek gyantáztatni, ha megint visszanő?



2021. nov. 21. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Semmiféle "folyamatot" nem tesz tönkre. Nem is értem,hogy lehet mérges emiatt. Én is szoktam így,semmi problémát nem okoz
2021. nov. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engedje már meg a kozmetikus,hogy úgy szőrtelenítsen az ember,ahogy ő akarja.
2021. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tettél tönkre, egyedül a havi keresete lett miattad kevesebb. Azt valóban rontottad. Vagy csak kissé alulképzett kozmetikus, azt is el tudom képzelni...
2021. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!