Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tar kopasz, leborotvált fejen...

Tar kopasz, leborotvált fejen egy év alatt mekkorára nő a haj?

Figyelt kérdés
Tehát leborotválja az illető most augusztusban tar kopaszra. Jövő augusztusig ha nem nyúl hozzá meddig nő meg a haj? Vállig?

2021. aug. 8. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nekem normal rovid hajam volt kb 3-4 centis es masfel ev alatt nott kb vallig talan kicsit az ala. Ha szamit valamit mindez 18 eves korom kornyeken volt.
2021. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ, milyen gyorsan nő a hajad. Ha én levágatnám kopaszra, kb 12 centit nőne vagy többet (soha nem mértem, de gyorsan nő). Míg barátnőmnek ugyanaz a hosszúság kb.2* annyi idő lenne, ha nem több (nagyon lassan nő a haja).
2021. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlagosan 15 centit nőhet egy év alatt szerintem.
2021. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a "nem nyúl hozzá" nem teljesen életszerű ebben az esetben, mert közben nem árt néha formára vágni, amikor már hosszabb egy kicsit.

Kopaszról egyenletesen vállig érő haj inkább két év alatt jöhet talán össze.

2021. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!