Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném felnyírni a hajamat...

Szeretném felnyírni a hajamat alul. Szerintetek megéri? bővebben lent!

Figyelt kérdés
Viszonylag vékonyszálú, kevés hajam van. Lány vagyok, kicsivel mell fölé ér a hajam. Nagyon sok hajat le kell vágni egy ilyen “undercut” stílushoz? Illetve szerintetek mennyire néz ki ez jól ha alapvetően is kevés hajam van?

2021. nov. 6. 10:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted :) nekem egyébként is a gyengém a merészebb női hajak!
2021. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Írtam a kérdezőnek a végeredménnyel kapcsolatban majd arra lettem figylemes hogy egy DÁVID nevű felhasználó válaszolt aki már több hajfétises kérdést is feltett.


Nevetséges

2021. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor ez már beteges miért nem vállalja fel önmagát ha egyszer fétise. Vagy nem tudja senkivel megosztani de akkor miért adja ki magát nőnek ez nagyon képmutató. Ez tök gáz.....
2021. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ajj, ne már. Le fogok szokni erről az oldalról. Miért kell visszaélni az emberek segítőkészségével?
2021. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#12 vagyok. Azért írtam ezt ki mert én is segítőkészként megkérdeztem hogy milyen lett? Tetszik e neki? Erre egy férfi áll az egész mögött


Ne essetek bele ilyen átverésekbe mert nagy baj is lehet belőle

2021. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
Mi jó ebben így ezekszerint egy egész hazugság az élete gondolom, ha nem vállalja fel önmagát még így sem hogy nem látja senki. Csak írogat össze vissza hogy várhat egy ilyen egy normális kapcsolatra. Lehet lepontozni de ez az igazság.Ez egy gusztustalan dolog...
2021. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Dávid a kutyám neve. Nem fogok bizonygatni semmit, én lány vagyok, 17 éves. Ha valami nem tiszta először kérdezz meg, ne kezdj el mocskolódni. Utolsónak üzenem, hogy köszönöm az aggódást, egy éve normális kapcsolatom van és bátran felvállalom magam bármikor! :)
2021. nov. 23. 04:35
 18/21 A kérdező kommentje:

a “több hajfétises kérdésre” pedig kiváncsi vagyok, ugyanis ezen kívül egy animével kapcsolatos kérdésem van ezen

az oldalon.

2021. nov. 23. 04:37
 19/21 A kérdező kommentje:
Ahogy a privátban író személynek is leírtam, ha valakinek kérdése lenne vagy még mindig könnyebbnek érzi az ítélkezést, dobjon egy üzenetet instagramon, @csenge__sz néven megtalál bárki! :) Szimplán feltettem itt egy kérdést a hajammal kapcsolatban, semmi fétisről nincs itt szó. Tavaly örökbe fogadtam menhelyről egy Dávid nevű kiskutyát, mikor a profilomat csináltam az ő nevét adtam meg mert ott feküdt mellettem. Mások is sokszor a kisállatuk nevét adják meg, nem felejtik el a felhasználónevüket :) Lehet, hogy nem a megszokott “picúr, tappancs” stb neve van, attól még egy kutyáról van szó. :D
2021. nov. 23. 08:51
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezt te se hiszed el... Gyenge kamu
2022. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!