Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném felnyírni a hajamat...

Szeretném felnyírni a hajamat alul. Szerintetek megéri? bővebben lent!

Figyelt kérdés
Viszonylag vékonyszálú, kevés hajam van. Lány vagyok, kicsivel mell fölé ér a hajam. Nagyon sok hajat le kell vágni egy ilyen “undercut” stílushoz? Illetve szerintetek mennyire néz ki ez jól ha alapvetően is kevés hajam van?

2021. nov. 6. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Az akciós turó rudi éri meg, de nem egy hajnyírás :-D
2021. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekem volt, de annyira nem szerettem, pedig sok hajam van.


Ha kevés is és vékonyszálú is, az még rosszabb lehet.

2021. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kevés hajam van én undercutom is :)

Én imádom. Szerintem így sokkal többnek tűnik valahogy.

2021. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
32/F vagyok, nekem tetszenek az ilyen merészebb női hajviseletek, ha engem kérdezel látatlanban is támogatom, sőt minél merészebb, annál jobb. De óvatosan, mert a többség a jól megszokott hosszú hajért rajong. Ha egészen biztos vagy benne, hogy felnyírt hajat akarsz, csak akkor vágj bele.
2021. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attolfüg hogy mennyire akarod felnyiratni. Kevesebb hajjal is megpróbálhatod igazábol csak kezd egy kissebb résszel hogy lásd milyen. Aztán ha úgy gondolod hogy jó akkor fokozatosan lehet többett felnyírni.
2021. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de annyira nem volt látványos, mert világos a hajam, így nem látszott annyira. Kibontva meg mindig eltakarta a hosszú rész. Amikor elkezdett nőni, csikizte a fülem. :)
2021. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, pedig baromira keves es vékony szálú a hajam, azt hittem, hogy miengedve nagyon latszodni fog,olyan ritka lesz, hogy esetleg "lyukas" lesz hatul. De egyaltalan nem :DD kb alig lett a lofarkam is vekonyabb
2021. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezzel a gondolattal kacérkodsz akkor minél előbb lépd meg mert mindig ott lesz a gondolat ha meglátod valakin hogy ki kellene próbálni. Persze először kicsibe utána lehet többet de ne egyenesen hanem háromszög alakú legyen. Mert az divatosabb. A páromnak is van nekem bejön sztem másnak is. Ajánlom Pinterest töltsd le ott mindent megtalálsz. Sok sikert.
2021. nov. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, levágattam! ♡
2021. nov. 19. 19:11
 10/21 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit vagyunk egy páran akik nyitottak az új dolgokra csak az a de ott ne lenne de ha nem léped meg mindig foglalkoztatni fog a dolog... :)
2021. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!