Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, hogy ne ugorjon...

Mit tehetek, hogy ne ugorjon fel a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tervezek a héten egy elég nagy hajvágást, kicsit tartok is, hogy rossz lesz, mert fel ugorhat. Most, hogy hosszú súlyánál fogva kinyúlik, de ha rövidebb lesz valószínűleg felugrik. Ez ellen a vasaláson kívül mit lehet tenni? Valamint lehetséges, hogy 2 év alatt változott annyit a hajam, hogy most ha rövidebb lesz ne ugorjon fel? Régebben 2 éve, rövid volt és nagyon rosszul állt, mert felugrott össze - vissza göndörödött. Lezárult a kamaszodasom, lehet, hogy most nem ugrana fel? Valamint még egy kérdés. Ha lezárult a kamaszkorom lassabban nő a hajam? Míg kamaszoodtam, nagyon gyorsan visszanőtt az a sok haj, amit levágtam 2 éve. De mióta hosszú, már nem nőtt sokat. Azért mert már nem vagyok a kamaszkorban? Vagy a hosszabb haj már lassabban nő? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 24. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem fog felugrani. És amúgy nincs annyi súlya a hajnak hogy ha most lehúzza akkor röviden nem húzná le.

Nyugodtan csináld mert nem fog felugrani

2021. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mondtam már, hogy amikor rövidebb volt begöndörödött.
2021. okt. 24. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha röviden eddig is csinálta, ezután is fogja

nekem régen nem ugrott fel, most pedig ngyon durván, de ez ha nem szögegyenes a hajad elkerülhetetlen

2021. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát a haj nem nyúlik ki

Menj el fodrászhoz, mint barmolod otthon?

2021. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Tévedésben élsz.

2021. okt. 25. 00:30
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Göndör haja van a kérdezőnek, égnek áll, ha rövid, ha hosszú, akkor pedig rugószerűen kinyúlik a súlya alatt.

Ha nem változott a hajad textúrája (pl. szülés után meg tud változni), tehát ugyanolyan göndör, akkor most is fel fog ugrani. Hajszárítóval meg körkefével próbálhatod beszárítani, ha zavar, de nem akarod kivasalni.

2021. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy lehet csinálni keratinos hajkezelést, az enyhíthet a helyzeten, vagy ha jól van megcsinálva akkor meg is szüntetheti egy időre ezt a problémát.
2021. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Vágasd le olyan rövidre, tüsire, ami már nem tud begöndörödni.
2021. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Minden hajmosásnál kiszárítod körkefével a hajad; vagy ahogy a hetes is tanácsolta, keratinos hajkiegyenesítés.
2021. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!