Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnyán benőtt egy...

Nagyon csúnyán benőtt egy szőr lent, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ott lent, benőtt egy szőr, de az is lehet, hogy ez 2 egymás mellett, és azért ilyen nagy. Elég piros és csúnya, valamint fáj is kicsit ha hozzáérek. Elég régóta ott van, szerintem már 2-4 hónapja is akár. Javulni nem javult. Néha láttam a közepét, próbáltam kinyomni, de nem jött ki. Aztán a sárga közepe meg eltűnt, így inkább nem nyomogatom. Kivágatni félek elmenni, ezért kéne valami más megoldás. Valamint a tűvel való böködéstől is tartok kicsit, de ha muszáj, majd megcsinálom. De a legjobb lenne elkerülni ezeket. Előre is köszönöm annak, ami válaszol!

2021. aug. 22. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fenekemen, az ánuszomtól nem messze volt egy ilyenem egy gyantázást követően.

Aloevera gélt vettem és egy vattakorongyra ráraktam estére. A nedves krém, meg hogy a farpofáim közé volt szorulva a korong, egy párakötéshez hasonló dolgot alkotott. 2-3 este alatt felpuhult, és kifakadt és a gyulladás elmúlt. A dokit azért megfontolnám, mert a gyulladás helyén a tok, amiben a genny képződik, megmaradhat. És egy kisebb vakarással bacik kerülhetnek oda bele és újra elkezd begyulladni.

2021. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aloe vera spray vagy gél jó rá
2021. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden próbáld ki azt amit az előttem szólok írtak. Ha nem működik vagy részben, akkor szurd csak ki. Egy benőtt szőr nagyon tud fájni, nem hiszem el hogy hónapok óta bírod.. Kitartó vagy
2021. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindekinek a válaszát! Sokat segítettek, remélem nekem is rendben lesz majd akkor!


#3

Nem fáj alapból. Csak ha durvábban érek hozzá, de akkor se annyira csak kicsit.

2021. aug. 23. 13:48

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!