Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nagyon ciki ha egy...

Lányok! Nagyon ciki ha egy férfi rendszeresen jár pedi- és manikűröshöz?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 09:59
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, szerintem előnyős ha egy férfinek ápoltak a körmei.
2021. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nagyon jó ha egy férfinak ápoltak a körmei
2021. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
természetesen ápolja ,otthon egyedül levágja aztán kész ,amiről ti beszéltek azok nem férfiak
2021. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"természetesen ápolja ,otthon egyedül levágja aztán kész ,amiről ti beszéltek azok nem férfiak" Szerintem menj vissza a társkeresős kategóriába rinyálni, hogy miért nincsen nőd...bár már az is lehet, hogy a kérdező reagálgat így másik profilról. Szánalmas, hogy ennyi örömötök van az életben, cseszegetni másokat, gyenge, olcsó trollkodás. Sivár szar életed lehet.
2021. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Apukám is rendszeresen jár, bár ő egészségügyi okokból mert bokasűlyedés miatt nagyon bőrkeményedéses a lába, pedikűrös szépen rendbe teszi neki, ahogy otthon ő nem tudná magának. Így nyáron sincs neki papucsba tipikus "undorító középkorú pasilába". Szerintem mindenki ismeri ezt a fajta lábat a strandról, na az a gáz, nem a pedikűrös.
2021. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

"Nagyon ciki, ha egy férfi igényes a láb- és kézápolásra,de nem akarja magának megcsinálni?"

Nem :D

2021. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem nem akarom, csak nem értek hozzá
2021. aug. 30. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és nagyon érzékeny a bőröm, a körmeim széle begyullad, ha én vágom, ezért kell eljárni. Kérdező! Budapesti vagy? A pedikűrösöm elköltözött, és egy csomó helyen nem fogadnak férfiakat. Van ötleted Újbudára?
2021. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!