Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az utcánkban rendszeresen...

Az utcánkban rendszeresen férfiak járnakleggingsben. Szerintetek a férfiak hordhatnak leggingst?

Figyelt kérdés

#férfi #hordhatnak #leggingst?
2014. aug. 2. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem, a leggings lányoknk,nőknek való, férfiakon én undorítónak találom.
2014. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól áll nekik, akkor miért ne? Erre sem mondják azt, hogy nem férfias, igaz, ez nem leggings, de eléggé feszül rajta a cucc: [link]
2014. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk ha sörhasas pacákok veszik fel, akkor gáz. Bár szerintem nem gázabb, mint mikor az erősen túlsúlyos csajszi veszi fel nadrág helyett.
2014. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem undorító, nőkön is!!! A leggings harisnya, nadrág, szoknya ALÁ kell, nem helyette. Írom úgy, hogy nekem sportos testem van, de ki nem mennék az utcába leggingsbe, mintha nem lenne rajtam nadrág...pfff
2014. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Te hol látod őket, én errefelé sehol nem lelek ilyet, pedig úúúúgy, de úúúúgy megilletném kedves szavaimmal a helyes, kidomborodó kis zacsijukat hmmmmmmmmm
2014. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

5-ös: Ez az, legalább nem nyomorítja össze a mogyijukat, nem úgy, mint ez a fiatalember az extra-szűk farmerjában: http://www.youtube.com/watch?v=iwo338Ezcjo

Egy ilyen mitől jobb egy leggingsnél? Most komolyan...

2014. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne hordhatnának? A leggings unisex, fiúk lányok egyaránt hordják. Sportoláshoz ideális, és jól is néz ki. :) Mondjuk utcai viseletként nem túl elterjedt pasikon, de futáshoz, bicajozáshoz nagyon sok fiú/pasi felveszi. :)
2014. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Mindenkin undorító, a nőkön is.
2014. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

persze

hiszen csomóan hordanak is, te írtad


persze a hülye sznob gyksok szerint ilyenbe tilos kimenni az utcára gondolom vannak ilyen járőröző öltözködés felügyelők akik a helyszínen agyonlőnek


jöhet a lepontozás

2014. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Sznob vagyok, mert utálok egész nap csaj p*icsákat bámulni a metron :(:(
2014. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!