Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megfogom bánni hogy levágatom...

Megfogom bánni hogy levágatom a hajam?

Figyelt kérdés
Derékig ér, de tépettre volt vágva, legalább vállig le kéne vágnom hogy egészséges és egyenes legyen

2021. aug. 29. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Meg fogod bánni
Vágd le, nem fogod megbánni
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Beírtad keresőbe véletlenül hátha van ilyen kérdés már?
2021. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Kitudja. Lehet megfogod bánni, lehet nem. Én pl. régen mindig amikor levágattam vállig érőre, megbántam. Aztán tavaly márciusban levágattam vállig érőre, imádtam. Nem is hagytam, hogy megnőjön utána, folyton visszavágtam vállig érőre, annyira tetszett. Most már hagytam megnőni, mert az utóbbi időben annyira nem érdekelt, hogy milyen hosszú a hajam, de na. Ezt így nem lehet megmondani. De mindenképp vágd le ha nem egészséges, visszanő majd.
2021. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos megbánnám, mert nem szeretem röviden a hajamat.
2021. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem csináld!!

A hajad úgyis visszanő:)

2021. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
vágd le nyugodtan, ha úgy uis töredezik :) kis váltás nem árt néha
2021. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha töredezett a vége, mindenképp vágasd le.
2021. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy annyira töredezett, hogy nem elég 5-10 centit visszavágni, egyből vállig kéne?
2021. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy derékig érő haj egyből nem vállig törik fel. Az aljából vágatsz annyit amennyit muszáj, hogy egészséges legyen és még a hosszú haj is marad.
2021. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Vágasd le. Én nem bántam meg, épp ellenkezőleg. Annyira bejött a rövid haj, hogy azóta eszemben sincs növeszteni, hanem többször is még rövidebbre vágattam azóta :)
2021. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt fogod megbánni, ha nem vágatod vissza és még tovább törik. A töredezett hajat le kell vágni, mindig szebb egy rövidebb, de egészséges haj mint egy hosszú, töredezett. (Off topic, de az én ízlésemnek már nem szép a derékig érő haj, pláne ha nem egészséges)
2021. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!