Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha levágatom a hajam, attól...

Ha levágatom a hajam, attól dúsabbnak tűnhet?

Figyelt kérdés

Most nagyjából mellig érő hajam van, de egyszerűen utálom a hajam, kevés, vékonyszálú, száraz

Folyamatos önbizalomhiányt jelent számomra

Mindig a hosszú haj volt az álmom, egyszer volt rövidebb hajam és utáltam

Azóta már eltelt pár év ês sokkal jobban elfogadtam magam, de a hajam még mindig nagyon zavar

Ha csináltatnék mellig érőből egy vállig/váll fölött érő hajat, az dobna rajta? Esetleg egézségesebb is lenne?

Milyen frizurák dobnának rajta a legnagyobbat?

Alapvetően kevés hullám van benne



2020. dec. 15. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is ilyen sajnos :/

Viszont a bob/lob fazon bejön nagyon és az nagyon előnyös a vékonyszálú hajhoz.

2020. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Én is a bob vagy lob frizurákat javasolnám, és biztos, hogy sokkal egészségesebb lesz vágás után.
2020. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Arc formától és alkattól is függ a dolog.

De tény, hogy a hajadnak NAGYON jót tenne ha levágatnád! A hajgumi is okozhat töredezést és a napokig összefont haj is, nem csak a hajvasaló.

Ha göndör a hajad, vagy festett, esetleg festett/szőkített szőke, akkor egyébként is sokkal szárazabb a hajad. Érdemes olajozni, pakolót venni rá, nem forró levegővel szárítani, sok folyadék bevitel. De a töredezett hajon semmi nem fog segíteni, csak az olló!

2020. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak ismételni tudom az előttem szólókat, bátran engedd el a hosszú haj iránti ragaszkodás és vágass egy bob frizurát. Elképesztően jól fog állni!
2020. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Azért ne legyünk már ilyen biztosak benne, hogy ,,elképesztően jól fog állni".. Attól is függ, milyen alakú az arcod, mekkora a homlokod, hol van a választékod, stb. Tény, hogy egészségesebb lesz a vége, de kérd ki a fodrászod véleményét, hogy a te arcodhoz milyen stílus állna a legjobban.

Egyébként szerintem is vágasd le, mert valószínűleg igen, dúsabbnak fog hatni, de tőled is függ, hogy tetszeni fog. Lehet, hogy ha jól áll se fog tetszeni, mivel ha önbizalomhiányos vagy, mindig lesz valami, amibe beleköthetsz magadon.

Hajrá! Bátorság, és szeresd magad! Különben lehet akármilyen fullos a hajad, akkor se fog tetszeni.

2020. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem kell egyből vállig érőre vágatni, hogy ha szereted a hosszú hajadat. Ha a mellig érőből levágsz egy 10 centit a vége tömött és egészséges lesz és még aránylag hosszú is marad. Kb ilyen lapockáig érő.
2020. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, optikailag dúsabbnak fog tűnni, pláne, ha az alját egyenesre vágatos. inkább egy rövidebb, egészslgesebb haj, mint mindenáron hosszú. a hosszú haj tényleg csak szép, egészséges, dús hajból mutat valahogy, ezt el kell fogadni és nem mindenáron magadra erőltetni. sok lányt látok hosszú, de csúnya hajjal, de minek.. nem csak a hosszú lehet csinos.
2020. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanebben a helyzetben voltam, mint te. Amióta vállig ér a hajam, sokkal jobban érzem magam. A fazon kiválasztásában a fodrászod tud segíteni, látatlanban nehéz tanácsot adni. Nekem a fokozatos vágás jött be, azóta dúsabbnak tűnik a hajam. Ha jól áll, a frufrun is érdemes elgondolkozni, teljesen megváltoztathatja az összhatást.
2020. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Esetleg ha van fodrász ismerősöd, akkor ő biztosan segít benne:D
2020. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ajanlom, hogy előbb a fodrászt kérdezd meg, hogy mit ajánl. De egy vágástól mindig egészsegesebbnek tűnik.
2020. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!