Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elhataroztam, hogy levágatom...

Elhataroztam, hogy levágatom a vállig érő hajamat rövidre, ma van időpontom, most mégis bizonytalan vagyok. Visszamondjam?

Figyelt kérdés
Szülés után nagyon hullott, azóta nem annyira, csak olyan szinten, hogy mindenhol hajszálak vannak 😆 A gyerek állandóan belecibál és a kezébe marad. Egyszer nem vettem észre a kezében, megevett egy hajszálat és hányt, akkor döntöttem el, hogy levágatom. De mi van, ha nem fog jól állni? Ha megbánom?

2020. aug. 11. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer élünk majd visszanő
2020. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is vágasd le.

A fodrásznak is kellemetlen lenne ha hirtelen lemondod.

2020. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én csak azért nem ajánlanám a rövid hajat, mert szívás megnoveszteni. Nyilván nem lehetetlen, de azért macerás.

Akkor már inkább fogd össze copfba/kontyba a hajad és nem tud a gyermek belecsimpaszkodni

2020. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan vágasd le. Majd visszanő.

Én is sokszor levágattam rövidebbre, totál rövidre, mert kellett a változatosság. Szerintem jó váltogatni, és ezzel tényleg lehet játszani, mert nem végleges.

2020. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül elmentem és levágattam. Fura volt először, de otthon megmostam, megigazítottam és így tetszik. A férjem szerint megfiatalodtam 😁
2020. aug. 11. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy ne aggódj miatta, jól fog esni a változás és a könnyebbség is, amit a rövid haj nyújt.
2020. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fodrászomat kérdeztem, hogyan frissítsük a régi stílusomat és egészen rövidre nyírt, hatul fel is gépelte.
2020. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!