Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülne a hajfestés?

Mennyibe kerülne a hajfestés?

Figyelt kérdés

Kicsivel a mellem alá érő,világos barna hajam van amit szeretnék befestettni. Kb. Mettől meddig lehet árban?


Nem tudom, hogy ez számít e de sötétzöldre vagy sötét lilára szeretném



2021. aug. 16. 01:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy olcsóbb lenne otthon megcsinálni?

Ha igen melyik termékeket érdemes használni?

2021. aug. 16. 01:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek én mindenképp fodrászhoz mennék, ha jó fodrász, akkor előbb úgyis megnézi hogy nem vagy-e allergiás a festékre.

Nekem ha jól emlékszem 6500 körül volt a festésem, nekem mondjuk rengeteg hajam van, és kb ugyanolyan hosszú mint neked. De az ár természetesen a fodrásztól függ.

2021. aug. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha otthon csinálod akkor csak a festék költségét kell fizetned ami azért jóval olcsóbb mintha fodrász csinálná, neki is kell a haszon. Ilyen hosszú hajra szerintem sűrűségtől független ha dobozos hajfestéket veszel akkor kell a 2 doboz. Ha meg fodrászhoz mész akkor ott számolj olyan 6-10 ezer közötti összeget, nagyban függ attól hogy hol élsz és milyen hírnevű, minősítésű fodrászhoz mész. Ha fodrászkellékesben megveszed a hajfestéket akkor ugyan olyannak tudod festeni mint amivel a fodrász csinálná, a dobozos festékek azért valamennyivel gagyibbak de általánosságban az sem roncsolja jobban a hajad. Max nehéz lesz kiszedni ha majd ki akarod. Innentől meg döntsd el hogy megéri-e neked otthon b*szakodni vele, meg tudod-e csinálni mert sokan úgy vannak vele hogy nem. Ha nem gond a pénz és inkább kényelemre vágysz akkor viszont fodrászhoz menj.
2021. aug. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Ezekhez a színekhez előszőkítés szükséges. Otthon magadnak lehet, hogy valamivel olcsóbb, de mivel nem értesz hozzá, esélyesen több kárt okoznál, mint hasznot, így pedig a javítás költsége még magasabb lenne, mint elsőre fodrászhoz menni.

A fodrász azért tanult éveket, hogy tudja, miből, mivel lehet eljutni a kívánt eredményig. Ha jó szakember, akkor jó minőségű, anyagokkal dolgozik, amik kevésbé károsítják a hajat. Ezek nem olcsók. Ezért kerül sokba a fodrász.

2021. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!