Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülne ez a haj?(fod...

Mennyibe kerülne ez a haj?(fodrász által)

Figyelt kérdés

Körül-belül ilyen színű hajból:

[link]


Ilyen haj:

[link]


Nagyjából mennyibe kerülne fodrásznál?



2020. szept. 19. 10:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy általában érdekel, nem konkrét városban.
2020. szept. 19. 10:08
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Hat nekem hasonlo volt csak az enyem vallig ert 5000er volt

Szerintem egy 10es nagyon max helytol fugg

2020. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg hol elsz, es lesz-e vagas is, vagy csak maga a festes, milyen hosszu a hajad, mennyi anyag kell ra, stb stb. De vagassal egyutt Budapest agglomeraciojaban olyan kb 15-20 ezer, Budapesten meg kb 20-30, de en peldaul multkor 15 ezerert festettem es vagattam a hajam pesten (hatkozepig ero, vekonyszalu, nem sok) szoval neha ki lehet fogni olcsobban. Ezek csak atlag arak, az elmult evekben sokat szokittettem es festettem a hajam kulonbozo technikakkal, es 15-30 ezer kozott fizettem, mikor hogy (Budapest es Pest megye). Sajnos ugy altalaban lehetetlen megmondani az arakat, tenyleg helytol fugg, na meg nyilvan nem a 60 eves Marika nenihez megyek, aki lehet megcsinalja nekem 2 ezerert, de nagyon nem ugy fog kinezni, ahogy szeretnem.
2020. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a csoki barna általában rezes árnyalatú amit belinkeltél meg természetes árnyalatú. Így nem csak világosítani kell, hanem hamvasítani stb, meg ugye a melír benne, úgyhogy lesz vele dolga a fodrásznak rendesen. Ne ilyen kirakat fodrászatba menj (mint pl tesco, árkádba van) mert ott nekem alig akarták elvállalni a sötétbarnából a világosítást. 1-2 árnyalatért elkértek 7000 Ft-ot és nem is volt semmi nagyobb változtatás.

Szerintem ilyen 10-15 között lesz.

2020. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!