Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb mennyibe kerülne a hajfestés?

Kb mennyibe kerülne a hajfestés?

Figyelt kérdés
Hosszú (fenekemig ér, de mellig vágatnám), nagyon sötétbarna hajam van és világosabb szőkére szeretném festeni. Ez kb mennyibe kerülne egy átlagos fodrásznál?

2021. jan. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
10000 körül szerintem
2021. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

25.000 nem mester fodrásznál.


Én a helyedben otthon festeném be. Palette festékek jók és megúszod 5000 körül leszőkítéssel együtt.

2021. jan. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Leszőkítéshez: palette e20)

(Első színfestés: Palette bw12)


(Második színfestés (2 hét múlva kb): Palette A10)



Ezután javaslom a palette ashy blonde toner színezőt.



Ápoláshoz: Schauma silver reflex sampon és balzsam, illetve a balea lila hajpakolásai.

2021. jan. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#még mindig #2 vagyok


ami még fontos, ne akard egy nap alatt elérni Lucius Malfoy hajszínét, nekem 2 év folyamatos (havi 2 festés) után olyan a hajszínem.



Ha nem akarod, hogy törjön, nem sürgeted. (Ez is sokkal gyorsabb, amit írtam, mint amit a fodrász mondana)

2021. jan. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húha. Első válaszoló ára fölött számoltam kicsit, de bevallom a 25 azért meglepett. Utolsó, annyira világosat nem szeretnék, Malfoyé majdnem fehér, de tudom, hogy lassú lesz. Gondolkodtam itthon festésben. De a hajamhoz elég sok festék kéne és még a teljesen pontos árnyalatban sem vagyok biztos, ezért szeretnék fodrászhoz menni, akinek ugye a munkája, hogy tudja mi állna jól. Az ajánlást viszont nagyon köszönöm!
2021. jan. 23. 04:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég sötét az alapszíne kB 3-as. Most csinaltattam balayage-t vagassal és 30 ezer volt(Budapesten, és nem lett extraszoke csak pár árnyalattal lett vilagosabb és a technika is ratett egy lapáttal ugye).

A hajam kB hónaljig ér.


Egy alkalommal nem leszel világosszőke, mert nincs olyan szokito ami kíméletesen 5-8 árnyalatot vilagositana. Nagyjából 3-4 alkalomból lehetne kihozni, hogy jóval világosabb legyen.


Az otthoni hajfestest meg az elején felejtsd el. Nincs benne gyakorlatod, nem látod és a helyre hozas drágább, mint egyből jól megcsinalni.


Sajnos ez nem olcsó mulatság és a szőke hajszin fenntartásáról még nem is volt szó.

2021. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen én is így gondolkodtam, hogy max a későbbiekben itthon, mert nővérem szőke, ő itthon csinálja, de neki elég sárgás is. Ami nem baj mert elmondása szerint direkt ilyen, és neki tetszik, de én nem sárgát szeretnék és életemben nem festettem hajat, félek elrontanám. Egyebként azzal számoltam, hogy többszöri fodrász, esetenként olyan 10 15 körül számoltam, de az alkalmankénti 30 az már kicsit sok lenne.
2021. jan. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!