Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Undorító a hajam, mit tegyek még?

Undorító a hajam, mit tegyek még?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

A hajam egyszerűen undorító.

8 éve kísérletezem, és nem jön helyre.

3 havonta vágatom a törött végeket. Festem, ammónia mentes festékkel.

Iszonyat száraz és sprőd. Használtam rá szűz arganolajat, kókuszolajat, kókuszzsírt, olívaolajos pakolást, professzionális balzsamot és olajat a fodrászomtól, szilikon mentes bio pakolást, és még sorolhatnám...

Ha a fodrászomtól jövök, gyönyörű és selymes a hajam. azt használom rá itthon,amit a fodrász, és undorító száraz és bolyhos. A 8 éve tartó kísérletezés annyiban segített, hogy göndör a hajam.

Nem vasalom, nem hajszárítózom.


A legdurvább, hogy volt olyan, hogy egy FÉL ÜVEG HAJOLAJAT kentem rá fodrász előtt, és megkérdezte, hogy mitől ilyen száraz a hajam...

Nagyon kivagyok, nagyon csúnya az egész.

Mit tehetnék? Voltam vérvételen is, hátha pajzsmirigy, de nem, és más bajom sincs.


2021. aug. 8. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne fesd, ne szárítsd, 10-15 centit vágass le az aljából.


A hajad nem lett göndör, csak szét van töredezve, és látszólag hullámos. A hajhagymák alakja veleszületett.

2021. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem értek hozzá annyira, de hátha ez használ. 8 év után már nincs sok veszteni valód:

Milyen időközönként mosod?

A természet csodákra képes, sokkal jobb neki a természetes zsír, mint amiket veszel. Nem arról van szó, hogy hónapokig ne mosd meg, de mondjuk először egy hétig hanyagold. Ha már nagyjából rendben van, és kevésbé száraz, akkor 3-4 naponta mosd. Ekkor sem kell rá 5 féle dolog, nem hiszem, hogy díjazza a sok különböző vegyszert. Sampon, esetleg balzsam hogy egyszerűbb legyen kifésülni és nagyjából elég is.

2021. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kissé pontatlanul válaszoltam.

Alapból göndör hajam van, de régen vasaltam, stb., És elveszítette a göndörségét. Aztán most azt kaptam vissza.


Mint irtam nem vasalom nem szarítom. A festés az egyedüli, amiről nem tudok lemondani.

Az összes törött részt levágattam.


2. Válaszoló, próbáltam, volt olyan, hogy 2 hétig, volt, hogy 3 hétig, volt, hogy 1 hónapig nem mostam hajat.

Altalaban egy hét után lesz szép a hajam, és még egy hónap után sem latszodott, hogy zsíros.

Viszont a fejboromnek ez nem jó, rengeteg hajam van es ettől budos lesz.

2021. aug. 8. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
A göndör haj mindig sprődebb, szárazabb.
2021. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz haj vitaminokkal is.
2021. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a cgm-et.
2021. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
cgm +1!!!!!!!!!
2021. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Nyírd le tüsire.
2021. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!