Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnyomkodtam magam, és most...

Megnyomkodtam magam, és most undorító, full kipirosodott lett a bőröm, mit csináljak hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiány miatt, mivel csúnyának érzem magam, mindig nyomkodom az arcom, mert azt remelem hogy ettől elmúlnak a pattanasok. Már egy ideje sikerült keveset nyomkodnom, de ma a tükörbe néztem, és pont úgy esett a hulye fény, hogy minden apró mitesszer és pattanás látszik. Nekiestem az arcomnak és szétgyilkoltam. Főleg az orromat és a szemoldokom közti részt. Most tiszta piros az egesz, már egy órája történt kb a szétnyomkodás, és azóta is csak egy kicsit csillapodott. Mit kenjek rá hogy lenyugodjon, hany nap mire elmúlik, valamint hogy szokjak le erről a hulye nyomkodásról?

2021. febr. 21. 14:06
 1/5 bbenjoe válasza:
61%
Miután kinyomtad, mindig fertőtlenítsd le! Aftershave, szalicilszesz (patikákban kapható) vagy komolyabb esetben betadinnal.
2021. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Szaliciles alkohol ráadásul szárít is, ami pattik ellen javasolt.


Ha nem nyomkodod, elmukik.

De beszélj egy bőrgyógyásszal, ott rendbe rakják azt is ami a fejedben zajlik, nem csak azt, ami a fejeden.

2021. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Kozmetikus, bőrgyógyász!
2021. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Mosd meg alaposan az arcod és hagy mostmár békén. Ha van otthon aloe verád, akkor azzal bekenheted, az lenyugtatja.

Járj havi rendszerességgel kozmetikushoz, ő szépen kitisztítja neked.

2021. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Tegyél pár csepp teafaolajat az érintett részekre. Csodát tud tenni.
2021. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!