Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszság undorító a nők számára?

Kopaszság undorító a nők számára?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Arcszerkezet függő. Van akin a haj sem segít, van aki sarmos lesz tőle
2021. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
7%

Én szeretem a +110 kg kigyúrt pasikat mikor BMW-ben vagy merciben látok ilyet menő pilótaszemüvegben, drága óra a kézen és úgy fogja a kormányt...na attól oda meg vissza vagyok.

24L

2021. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Kell hozzá egy megfelelő fej és akkor mindegy, hogy van hajad vagy nincs. Nekem volt egy korszakom, mikor mindig letoltam nullással a hajam. Nekem szerencsém van, mert ígyis "van fejem" hozzá. De megfigyeltem, hogy egy teljesen más kategóriás nőknek kezdtem el bejönni, mint hajjal. Általában, ha hajam van, akkor a fiatalabbak figyelnek fel jobban az emberre, míg kopaszon már az idősebb nők. Persze az megint más, ha kopaszodik valaki. A lényeg, hogy legyen hozzá feje az embernek és akkor nincs baj a kopaszra nyírt vagy akár kopaszodó hajjal sem a nőknek. De természetesen vannak nők, akik elutasítják a kopasz illetve kopaszodó férfiakat. De, mindig találsz olyant, akinek bejön szóval nem kell félni tőle. Ám arcszőrzetet tudo ajánlani azoknak a férfiaknak, akik kopaszodnak vagy borostát vagy valami kinyírt fazon arcszőrzetet az feldobja a fejet.
2021. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Aki hajjal bejön, az 99%, hogy kopaszon is bejönne. Alapvetően jobban szeretem a hosszabb hajat, de egy tetovált kopasz fej még kifejezetten szexi is tud lenni.
2021. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindem kopasz suttyó 🤦‍♀️

A férjem pl magas homlokú, felül kopaszodik. Ugyanolyan helyes így is

2021. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
A természetesen kopaszok jönnek be, akiknek magától alakul ki. Igaz már az 50-es korosztályhoz tartozom. A jelenlegi párom is természetes kopasz.
2021. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A párom már 20 éves kora körül erősen elkezdett kopaszodni, ez őt nagyon zavarja, engem egy cseppet sem.
2021. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem az, hogy undorító, csak nem jön be, de biztos van akinek meg pont, hogy igen.

Egy ember jut eszembe, akinek konkrétan jól áll és el sem tudom képzelni hajjal.

2021. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem undorító, de nekem pl. nem jönnek be a kopasz pasik.
2021. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

nem undorito, de nekem nem

jonnek be. bar latom, valami frusztralt gyoker leszavazgatja az osszes olyan valaszt, akinek nem jonnek be a kopaszok.

ha eletem szerelme x ev mulva megkopaszodna, nyilvan nem hagynam ott, de alapvetoen a hajat szeretem egy ferfin.

2021. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!