Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Engednétek a lányotoknak az...

Engednétek a lányotoknak az ennyire rövid hajat?

Figyelt kérdés

A lányom 7 éves, van egy nagyon jó barátnője, akinek még júliusban fiúsan rövidre nyíratták a szülei a haját. A lányom azóta folyamatosan azzal jön, hogy ő is olyat szeretne…

Gondolom a barátnője is adja alá a lovat.

Szerintem egy 7 éves lányos kislánynak nem való egy ennyire rövid haj (szinte tüsi), mondtam, hogy kicsit hosszabba belemennék, nézzünk frizurákat. Ő viszont nem akarja, ragaszkodik a pár centishez…

Segítsetek, mit csináljak?


2021. aug. 1. 21:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem engedném, mert aztán megy a hiszti.


Felőlem lehet rövid haja egy lánynak (nekem is volt praktikussági okokból , mert sokáig heti 3x úsztam), de nem tüsi, és nem azért, mert az épp aktuális barátnőnek is rövid és majmolná.


És bizony nem "hamar" nő vissza, egy francokat, nekem több, mint két évbe telt.


Kamaszként oké, nyirassa le, maximum parókát hord, ha mégsem okés, de elsősként, nem. Aztán meg majd hallgathatod a nyávogást, hogyha kitalálja két hét múlva, hogy jaj, Timikének olyan szép hosszú és ő is olyat akar.

2021. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem fogok engedni a hisztijének.
2021. aug. 2. 16:29
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Persze, hogy engedném.
2021. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Miért van mindenki lepontozva?

A kislány valószínűleg a barátnője miatt akarja, nem magától. Ha megbánja akkor nem két hónap amíg visszanő..és akkor teljen el úgy egy év hogy hülyén érzi magát a külseje miatt.

2021. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Könyörgöm, nem tetoválást akar, csak rövid hajat. Mi ezzel a baj? Megnő, a gyerek meg megtanulja, hogy a döntései következménnyel járnak.
2021. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha az én lányom ilyet kérne, nem tiltanám, hanem leülnék vele, és elmagyaráznám, hogy mire számíthat, mennyi idő, mire visszanő, ha levágjuk, és ha így is szeretné, hát hajrá. Az ő haja, az ő döntése.
2021. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%
Miért is ne? Ha mégsem tetszik neki, akkor is lehet újra hosszú haja nagylány korára.
2021. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Én annak idején 9 évesen ragaszkodtam hozzá, hogy szeretnék kopasz lenni nyárra. Előtte a hajam befonva is majdnem a popsimig ért. A vakáció első napján lett vágva, teljesen nullásra. Mindenki túlélte, sőt én kimondottan élveztem, aztán az is nagyon érdekes volt, ahogy kezdett visszanőni. Első nap néztek a suliban persze, amikor szeptemberben megjelentem a suliban rövid hajjal, de hamar megszokták 🙂 Azt mondom ma is, hogy szerintem érdemes ilyeneket kipróbálni ebben a korban.
2021. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

Erre ne hisztiként tekints. Ő csak annyit lát, hogy a barátnőjének ilyen a haja, és most ő is olyan akar lenni. Azt még nem érti, hogy ilyen alapon sosem szabad dönteni, ahogyan azt sem, hogy ezért akár bánthatják is majd az iskolában a többiek. Erre meg hiába mondja bárki, hogy az a másikat minősíti, ha ettől még a kislány fogja magát rosszul érezni.


Inkább gondolj át minden lehetséges nézőpontot, és ülj le vele megbeszélni mindezt.

2021. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Szeretem ezt az oldalt.

Akik azt írják engedd, úgyanúgy le vannak pontozva, mint akik azt írjuk, ne :D

2021. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!