Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok mit kezdeni a...

Nem tudok mit kezdeni a hajammal?! Többi lennt

Figyelt kérdés
Rövid hajam volt már a vállam alá ért, most levágattam lépcsősre de úgy nézek ki vele mint egy mosott szar. Itt sírok mióta haza érkeztem (1kor voltam) ha tükörbe nézek ordítok, úgy nézek ki mint valami pálmafa. Ki is ritkította a hajam, alig van egy kicsi, még felkötni se tudom. Valaki kérlek segítsen, mit csináljak, hogy kell ezt hordani úgy hogy el viselhető legyen? Vágassam le a fülemig?

2021. júl. 19. 19:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok képet csatolni sajnos, de nagyjából úgy lehet elképzelni mint egy oroszlán feje. :))
2021. júl. 19. 20:40
 12/15 A kérdező kommentje:

[link]

Valahogy így lehet elképzelni csak nekem nem áll jól.

2021. júl. 20. 04:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Uhh... Sajnálom.
2021. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hullámcsatokkal tudsz neki valami fazont csinálni, vagy valami szép kendővel kösd össze.
2021. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ezek azoknak szólnak akik hasonló helyzetbe vannak mint akkor én.Ne pánikoljatok be, kis idő után már elkezd jól állni. Én elkezdtem olajakat használni rá (olivaolaj,argán valamint most szerzek be ricinust). Nagyon sokat segítettek ezek valamint ez a sampon is:Sampon Alpecin Caffeine C1. Dúsabb már sokkal a hajam és növekedés is észrevehető. Mostmár egy héten 2x mosok hajat és az olajos pakolásokat is egy héten 2x alkalmazom.Néha még tojást is teszek a hajamra.Rengeteget változott ezek után a hajam,remélem valakinek tudtam ezzel segíteni.
2021. aug. 9. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!