Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok mit kezdeni a...

Nem tudok mit kezdeni a hajammal?! Többi lennt

Figyelt kérdés
Rövid hajam volt már a vállam alá ért, most levágattam lépcsősre de úgy nézek ki vele mint egy mosott szar. Itt sírok mióta haza érkeztem (1kor voltam) ha tükörbe nézek ordítok, úgy nézek ki mint valami pálmafa. Ki is ritkította a hajam, alig van egy kicsi, még felkötni se tudom. Valaki kérlek segítsen, mit csináljak, hogy kell ezt hordani úgy hogy el viselhető legyen? Vágassam le a fülemig?

2021. júl. 19. 19:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam ki simítani, göndöríteni, vagy a fejem tetejére felkötni de igyis úgyis úgy nézek ki mint valami megtépett cafka.
2021. júl. 19. 19:21
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza a fodrászodhoz és mondd meg neki, hogy nem tetszik és kezdjen vele valamit.

De amikor végzett, nem láttad, hogy nem jó neked a frizura?

2021. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De láttam, azt hittem ott fogok elkezdeni sírni de hát mit tudott volna már vele kezdeni? Annyira nem akarom le vágatni,most is úgy nézek ki így vele mint egy fiú hát akkor hogy fogok ha fülig vágatom?
2021. júl. 19. 19:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vagy így hagyod és minden nap utálni fogod a hajadat, amíg kicsit meg nem nő. Vagy visszamész és kezdd vele valamit a fodrász.:D

Lehet máshoz kellene járnod, ha ilyen munkát végez.

2021. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyan szerencsétlen vagyok, direkt fodrászt váltottam, mert legutoljára is elcseszték a hajam, most meg megint el lett baszva.
2021. júl. 19. 19:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így leírás alapján nehéz elképzelni, ha nagyon nem tetszik lehet megér egy próbát a rövidebb.
2021. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha már így alakult, próbáld meg tüsire letolatni.
2021. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Velem is ez történt én mindig kivasaltam. De pinteresten nézd meg hátha ott találsz valami inspot ahhoz hogy hogy formázd vagy hogy hogy néz ki jól.
2021. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy olyan vészes a helyzet. Tudsz képet csatolni? úgy könnyebb lenne segíteni, vagy esetleg a netről hasonló képet? Egyébként hajvágás után pár héttel kicsit mindig változik a frizura formája, sőt gyakran már az első mosás után. Próbálj bele laza hullámokat csavarni, hullámos hajnál sokkal nehezebben vehető ki az eredeti frizura forma.
2021. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos én se tudok más megoldást, mint a rövidre vágatást.

VISZONT

Velem is hasonló történt, kb 3 éve. Elmentem fodrászhoz, aki olyan idióta fazonra vágta a hajam, hogy majdnem sírtam. (ráadásul el is égette, de ez most nem téma). Akkor elhatároztam, hogy többet nem megyek fodrászhoz. Hiába ő a szakember, egyszerűen a városban nem találtam jót. Vettem magamnak egy hajvágó ollót (kb 10E ft volt), és azóta én vágom a hajam, kb 3 havonta. Azóta szépen, lassan, 3 év alatt nagyjából rendbejött a hajam. (az égetett rész) Én olyan fazonúra vágom, amilyenre akarom. Youtubeon rengeteg hajvágó tutorial van, én is innen tanultam, mostmár egészen belejöttem.

Csak azért írtam le, mert ha nagyon eleged lesz, ez is egy opció.

2021. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!