Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Fodrász tud valamit...

Sos! Fodrász tud valamit kezdeni a hajammal ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve fekete hajam van. Meguntam, így itthon leszőkítettük majd befestettük barnára. Úgy volt egy pár hónapot majd most szőkíteni akartuk megint, de csúnya lett, száraz és eléggé meg is ritkult a hajam így visszafestettük barnára. Viszont így foltos és nagyon csúnya :( Hétfőn elmegyek a legközelebbi bejelentkezés nélküli fodrászatba ahol már többször is voltam, tudom hogy ügyesek és mindenképp vágatok belőle, hogy egészségesebb legyen és megnőjjön de a színével tud valamit kezdeni a fodrász, hogy ne legyen ilyen csúnya és foltos?
2021. máj. 29. 10:26
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha tudna is a színével kezdeni valamot, mit ajánlatos? Kérjem meg hogy csinálja meg egyenletes barnára, vagy szőkítsük ki a végét? Már az ára se érdekel csak legyen szép végre :(
2021. máj. 29. 10:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap megyek fodrászhoz :) Bejelentkeztem inkább egy közeli csajszihoz akit ismerek, az a biztos. Vágatunk belőle, illetve mondta hogy szőkíteni egyenlőre nem akarja de egy világosabb árnyalatot összehozunk. Aztán majd ha kicsit regenerálódik a hajam szőkítünk :)
2021. jún. 1. 07:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!