Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam meg a hajam?

Hogyan csináljam meg a hajam?

Figyelt kérdés
Táborba fogok menni, az erdőbe, tehát a kibontott haj nem szerencsés. Viszont az összefogott hajnál kicsit szebbet szeretnék. Fontos, hogy szorosan tartson, lehetőleg ne nagyon lógjon a nyakamba, és max. 5 perc alatt elkészíthető legyen. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. júl. 17. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen most a hajad?
2021. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fond be.
2021. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fondd be (parkettába kettőbe vagy csak simán), konytold fel, fonj be pár tincset és úgy konytold fel

[link]

2021. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%

Én 2 hete voltam vándortáborba és sokat dilemmáztam vele hogy hogy legyen a hajam ezért inkább elmentem úgy ahogy van nem csináltam vele semmit.

Sátrakba aludtunk és volt még egy lány akinek nem maradt sátor ezért velem volt egy sátorban.

Nagyon jól összebarátkoztunk és most már a legjobb barátnőm is.


Neki is hasonló hosszú volt a haja mint nekem és beszéltünk róla hogy mégis mit csináljunk vele mert sokszor beleakadt a bokorba miközbe túráztunk stb.

Még úgy is hogy össze volt kötve.

Mondta hogy őt is ez idegesítette.


Támadt egy ötletünk hogy levágjuk a hajunkat. Hoztam otthonról egy "túlélő" bicskát és azzal az összegumizott hajunkat levágtuk


Kicsit furcsán néztek ránk másnap de mi meg voltunk elégedve vele. Ilyen lett az eredmény

[link]

2021. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!