Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anya nem engedi, nullás...

Anya nem engedi, nullás legyen a hajam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pedig fiú vagyok.

2021. júl. 7. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2021. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél nullás hajat??


Nekem is az van most amúgy. Mindíg is szerettem volna nullást, de szüleim nem igazán akarták engedni.

Tudniillik, nekem szép göndör hajam van, nagyon sok lány is siratja, hogy nullásra vágom, pedig tényleg ez a szép, erős göndör hajam van.

Egy nap mégis úgy alakult, hogy lenyírtuk nullással, éppen jól is áll, azóta ilyen.

Te is mond meg, hogy szeretnéd kipróbálni, ha nem tetszik visszanő úgy is. Veszteni valód igazából nincs, nem egy maradandó dolog. Meg ne nullással kezdj, hanem pl 1mm.

2021. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Így van, a fokozatosan egyre rövidebb jó kompromisszum lehet.
2021. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
kamu, ez a nullashaj fetisiszta perverz kerdese..
2021. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4. Tudod mivel dobálozól? Nem is tudtam, hogy egyáltalán van ilyen ember. Lehet te/ti hiszitek azt, hogy ezt egy ember csinálja, közbe meg rengetegen tesznek fel ilyen kérdést.

Te meg ennyi erővel ugyanaz a troll vagy aki ilyenekkel dobálózik

2021. júl. 7. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Először is "dobálózol", másrészt valóban van egy ilyen kattant figura itt az oldalon, igaz, ő nők borotvált fejére izgul (vagyis a #4 most pont rossz helyre lőtt).
2021. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6. Igen amúgy már észrevettem, hogy a "dobálózol"-t sz#rul írtam :D
2021. júl. 8. 07:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyird le, mi baj lehet :D
2021. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő tudja megmondani, hogy miért nem :D Jó, ha fehér fűzővel és bakancsban akarsz "skinkedni", akkor valahol érthető, hogy bele akar szólni, de amúgy...Valóban, vágasd le egy haveroddal, vagy told le magadnak, nem fog bezárni a pincébe miatta...:D
2021. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lenyirjam neked? :D
2021. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!